Wpis z mikrobloga

Mirasy, mój #rozowypasek postanowiła skorzystać z mojego piwniczenia na Mirko i poprosiła mnie - bym ja poprosił Was w jej imieniu o wypełnienie ankiety na studia.

Cytuję - Ankieta dotyczy zadowolenia z miejsca pracy, jest to zaliczenie na studia z przedmiotu komputerowe metody opracowania danych. Potrzebujemy minimum 50 odpowiedzi żeby porobić wykresy i opisać to na zaliczenie, kilka dni zostało :(

Tak wiec można albo posmyrgać, albo wyżyc się na Januszu z #pracbaza :-)

Ja wiem, że ogólnie wszyscy zajęci jesteśmy lurkowaniem, ale jakby ktoś poświęcił te kilka minutek to byłbym wdzięczny.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSfHS3KZyxnyoaj9mpYzoFMb_vUMeq9hwUJAxodjdgdhL6aw/viewform

#ankieta #studia
  • 20
@arkadikuss: nie wiem, czy nie będzie przekłamane, ponieważ nie pracuję w Polsce, a moim pracodawcą jest mój dawny klient, dla którego bardzo dobrze mi się pracowało i uzgodniliśmy rozliczenie przez UOP, a nie jak wcześniej przez B2B :D. Zależy co ważniejsze dla Twojego różowegopaska: ilość i dane czy odzwierciedlenie rzeczywistości :p
@arkadikuss: proponuje wykreślenie pytań/odpowiedzi związanych ze sprzedażą, bo nie każdy zatrudniony jest z tym związany. Czy premie w postaci telefonów, karnetów SAMOCHODÓW to taka norma? Ja się nigdy nie spotkałem a w 4 miejscach już pracowałem ()
@warikap: Dziękuję ()
@Czill23: Przekazałem żonie :-)
@WutkaBXL: IMHO ilość i dane przekładające się na odzwierciedlenie rzeczywistości :P

Ogólnie dziękuję całemu Mirko :) 50 już jest (cholera, szybko działacie!), ale jak ktoś chce - to jak najbardziej można, im więcej - tym lepiej :-)