Wpis z mikrobloga

Dobra sluchac mnie teraz!

Przeglądając moje wcześniejsze wpisy z tagów #tinder #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #randkujzwykopem wiadomo, że nie wygrałem na loterii genowej ładnej mordy i srednio mi idzie w zyciu uczuciowym.

Jest kolejna szansa aby to zmienić i to dosyć nieoczekiwana w zasadzie.
Albowiem UMOWIOEM SIE Z PANNA NA PIERWSZE SPOTKANIE U MNIE I ZOSTAJE NA NOC.

nieoczywistosc tej sytuacji jest taka ze w zasadzie wyszlo to z jej inicjatywy.

Swoistym wytrychem do tej sytuacji bylo gdy podczas pisania uznaliśmy ze juz pora kończyć i kłaść sie spac i wtedy napisalem "no to w zasadzie jakbyśmy szli spac razem"

I ona zaczela pisac ze lubi spac z kims, i kiedy wspólne nocowanko, ...., ja odpisywałem ze jaknajbardziej ale kompletnie nienaciskalem myśląc ze zartuje.

I tym oto sposobem, panna przychodzi dzisiaj do mnie z opcją spania.
Film wybrany, zaraz jadę po składniki na sałatkę,winko, ogarne mieszkanie i zobaczymy.

Mialem juz raz taka sytuacje ze zostaje na noc u "obcej" osoby ale z tamtą dziewczyna bardzo długo wczesnej gadałem no i była duża odległość wiec zostałem troche z automatu (i było to jedyne nasze spotkanie :( )

Tu gadamy od paru dni i nawet nie dzwoniliśmy do siebie

Jak zwykle- nie nastawiam się, liczę na milo spędzony czas, zobaczymy jak będzie.

Oczywiście jako ze sam lubie czystac relacje z randek dam znać co i jak. Albo w komentarzu, albo jak będzie więcej pisania o osobnym wpisie.

Z fartem Mirki.
  • 31