Wpis z mikrobloga

Nawet jestem dumny z przebłysku polskiej kinematografii. Bardzo miłe zaskoczenie, miało swoje momenty.
Takie uczciwe 6,5/10 od miłośnika absurdalnych, osobliwych i wulgarnych komedii.
Jestem też dumny z ogólnego bólu dupy, czyt.
1. Niezrozumienia konwencji. Horror miał być #!$%@? ten.
2. Wybudzenie ze snu krytyków, koneserów komedii, których nie bawią komedie o ruchaniu, sraniu, piciu i rzyganiu. No chyba, że zza wielkiej wody, no wtedy to wiadomo.
3. Znawców gatunku, speców od czarnych komedii, którzy jak mantra powtarzają, zasłyszane gdzieś na kwejku nazwisko Tarantino.
No i dumny z całej reszty ludzi, którym film się po prostu nie podobał, ale to nie Oni dzwonią, a nawet jeżeli dzwonią, to przynajmniej z sensem przekazują własne opinie.
#netflix #film #wszyscymoiprzyjacieleniezyja
Pobierz RatedR - Nawet jestem dumny z przebłysku polskiej kinematografii. Bardzo miłe zaskocz...
źródło: comment_1610132702rRBOmdcr3STaXa78eYiNAW.jpg
  • 49
@RatedR: Gówniana klisza amerykańskiego slashera. Drętwa, wtórna i drewniana.1/10 i piszę to z przyjemnością.. Szkoda, że nie umiemy stworzyć własnego -polskiego- sosu teen slasherowego, tylko musimy znowu kopiować, do tego tak nieudolno-wulgarnie. To nie jest czarna komedia, tylko zbiór wymęczonych "szokujących" scen, przechodzonych żartów i beznadziejnych dialogów.

Żeby nie było, może nie jestem po prostu odbiorcą docelowym tej niby-egdy-heheszkowej papki. Z drugiej strony jestem fanem The Eric Andre Show i Eric
No jak to jest w ogóle możliwe, żeby ludzie mieli różne gusta i nie każdemu podoba się film, który wykopek ocenił na 6,5?


@KingOfThePond:
No jak to możliwe, żeby komentować wypowiedź na bazie jednego zdania xD