Wpis z mikrobloga

Nawet jestem dumny z przebłysku polskiej kinematografii. Bardzo miłe zaskoczenie, miało swoje momenty.
Takie uczciwe 6,5/10 od miłośnika absurdalnych, osobliwych i wulgarnych komedii.
Jestem też dumny z ogólnego bólu dupy, czyt.
1. Niezrozumienia konwencji. Horror miał być #!$%@? ten.
2. Wybudzenie ze snu krytyków, koneserów komedii, których nie bawią komedie o ruchaniu, sraniu, piciu i rzyganiu. No chyba, że zza wielkiej wody, no wtedy to wiadomo.
3. Znawców gatunku, speców od czarnych komedii, którzy jak mantra powtarzają, zasłyszane gdzieś na kwejku nazwisko Tarantino.
No i dumny z całej reszty ludzi, którym film się po prostu nie podobał, ale to nie Oni dzwonią, a nawet jeżeli dzwonią, to przynajmniej z sensem przekazują własne opinie.
#netflix #film #wszyscymoiprzyjacieleniezyja
RatedR - Nawet jestem dumny z przebłysku polskiej kinematografii. Bardzo miłe zaskocz...

źródło: comment_1610132702rRBOmdcr3STaXa78eYiNAW.jpg

Pobierz
  • 49
@Qontrol: To, że lubi to nie znaczy, że ma jakiekolwiek pojęcie. Skoro tylko w tym roku światło dzienne ujrzały takie hity jak Zenek, Erotica 2022, 365 dni, Pętla, Bad Boy czy w Lesie dziś nie zaśnie nikt a twoja mówi, że dawno nie widziała takiego gówna to albo mało ogląda albo o filmach ma blade pojęcie. Ten film wcale nie jest taki zły, 5/10 zasługuje przy czym minus 1 za Wieniawę.
przy czym minus 1 za Wieniawę.

@wiktorek_pl:
Sama egzystencja Wieniawy jest bolesna. Chyba nie ma takiej drugiej aktorki, która będąc tak bardzo beznadziejna, jest tak absurdalnie mocno forsowana.

Dopowiadanie sobie ideologii o "konwencji" i "niezrozumieniu tematu" robią tylko #!$%@?

@Rocky_Zuma_Skye:
No panowie, robimy zajebisty horror! O #!$%@?, nie dowieźli nam hokejowej maski. #!$%@?ć, kupcie alkohol i robimy komedię.
Konwencja to nie jest jakieś górnolotne określenie, usprawiedliwiające #!$%@?ę, w tym filmie