Wpis z mikrobloga

#bitcoin #etherum #kryptowaluty

ja p------e, sie z-----e xD

Przeglądam pliki z backupów i innych dysków. Wpadł mi zaszyfrowany plik z portfelami nieotwierany od 2016 roku. Zgodnie z zaleceniami wbiłem w zipa i zapomniałem hasła jak się okazuje xD. Myślałem że wszystko przelałem już na harda ale sprawdziłem stare dane adresów z giełd i na jednym adresie mam 2.5 BTC XDD.
zouzosi - #bitcoin #etherum #kryptowaluty

ja p------e, sie z-----e xD

Przegląda...

źródło: comment_1610132633KY9VQx18uEM2AuzGmw87cG.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zouzosi: jak ktos wspomnial prawdopodobnie brute force pomoze, wstrzymaj sie z pomoca od kogos z zewnatrz, moze sam rozkminisz, nie ufaj nikomu bo mozesz stracic
  • Odpowiedz
@ralfek: Jeżeli nie znajdzie hasła to albo przypomni sobie algorytm tworzenia własnych haseł o ile jakiś ma albo nie odzyska kasy. Jeżeli odzyskałby brute forcem tego zipa to by znaczyło, że miał g---o, a nie hasło.

Mógłbym ci wysłać bitcoina w paczce i g---o byś zrobił.
  • Odpowiedz
@zouzosi: brute force na kilka nocy i lekko do odzyskania. Ja dużo zipów otworzyłem trialową wersją Advanced Archive Password Recovery xD A jeszcze polecam przejrzeć maile z tego okresu, przeglądnąć portale na jakich się rejestrowałeś to się może przypomnieć schemat haseł jaki stosowałeś. A jak jakieś hasło z d--y to może zapisałeś gdzieś sobie, czasem ludzie wysyłają maile do samych siebie, smsy, jakieś wiadomości na messangerze, może notatki na starym
  • Odpowiedz
Brute force, nawet jakbyś musiał sprzęt kupować i zostawić żeby chodził pół roku. Gra warta świeczki
  • Odpowiedz
p--------e musi być mieć świadomość że w tym zipie siedzi mieszkanie które mógłbyś mieć xDDD
  • Odpowiedz
Brute force, nawet jakbyś musiał sprzęt kupować i zostawić żeby chodził pół roku. Gra warta świeczki


@qtax: odzyska hasło i BTC klęknie do 1$ xD
  • Odpowiedz