Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Pierwsze podejście do Alpe du Zwift ( ͡ ͜ʖ ͡) Wynik słabiutki ale jeżdżę na Zwift'cie od trzech miesięcy dopiero, dwa - trzy razy w tygodniu.

Z jednej strony wynik słaby, z drugiej - jak na kogoś bez tarczycy, z astmą i nadwagą - myślę, że akceptowalny.

#zwift #adz #alpeduzwift #rower #szosa #sport
PanBulibu - Pierwsze podejście do Alpe du Zwift (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wynik słabiutki ale jeżd...

źródło: comment_1610132234WfuBlBkYUI3bRuOZcQxNKd.jpg

Pobierz
  • 20
Wynik słabiutki ale jeżdżę na Zwift'cie od trzech miesięcy dopiero


@PanBulibu: A co to ma do rzeczy tak naprawdę? Bo jestem ciekawy, często ktoś wrzucając wynik to dopisuje.

Z jednej strony wynik słaby, z drugiej - jak na kogoś bez tarczycy, z astmą i nadwagą - myślę, że akceptowalny.


I bez formy. Kręcić to my, nie nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aaaa, czekaj, ja Ciebie kojarzę.
TO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wyrewolwerowanyrewolwer: i....? Przy tym co napisałem zbudowanie sensownej formy graniczy z cudem bo powinienem jeździć o wiele mniej i wiele rzadziej. To co na przykład ty budujesz pół roku - ja osiągnę (może w ogóle) po paru latach.

Tak - przy swoich przeciwnościach cieszę się z takich drobiazgów ale złośliwe dogadywanie popycha mnie bardziej ku zasileniu szeregów spaślaków na kanapach, z butelką piwa i paczką chipsów. W sumie czemu nie -
@PanBulibu: @Wyrewolwerowanyrewolwer:

O co się sprzeczacie i po co? Ktoś coś robi jest z tego dumny, co innym do tego? Widać że lekko nie było (subiektywnie) tętno 171 bpm to już jest trochę wysiłek.
Ile watów miałeś średnio?
Ja się cieszę jak po miesiącu treningów mam plus 5W, po ostatnim spadku formy mam takie wzrosty od 4-5 miesięcy. Razem 20-25W
@i-marszi: Ja tu się nie sprzeczam o nic, po prostu przypomniało mi się że ten user to właśnie ten który najpierw wystawia się na krytykę, a potem jak dostaje feedback to się obraża i kasuje wpisy.
Strefa komfortu o której pisze to pojęcie względne. Dla jednych to jest 7 treningów w tygodniu, dla innych 2. Dla jednych to będzie AdZ w nieco poniżej godziny, dla innych dwie.
Nie ma co się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Tu nie chodzi o obrażanie się tylko o to, że ludziom bardzo łatwo przychodzi krytyka (w negatywnej postaci) a nie motywacja i konstruktywne rady - przez co, mimo że jestem stary chłop zrobiło mi się smutno.

Cieszę się, że masz możliwości i jeździsz lepiej, extra - życzę Ci jak najlepiej. Jednak obok takich jak ty, po prostu zdrowych są też ludzie słabi, którzy muszą pokonywać naprawdę ogromne przeciwności losu -
@PanBulibu: To jest czas samego podjazdu? Jechałem to tylko raz bo głównie robi treningi pod mtb i uwierz mi, ze 90% ludzi - niedzielnych rowerzystów w połowie by przestała jechać ten podjazd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: To jest trenażer, w który podpina się rower i do kompa? Bo za zimno na rower, fakt faktem mam Treka x-caliber, ale jeśli istnieje opcja że uda się na nim zrobić taki setup i mieć jakas motywację to idealnie do wiosny.
@uysy:
Nie chcę się wymądrzać b specjalistą nie jestem. Jednak wydaję mi się że na etapie bazy to raczej nie mają co ukrywać. Jeżdżą ile wlezie kilometrów w Z1 i Z2. Dopiero potem jak zaczną robić interwały, tempówki, sprinty i podjazdy na maksa, to dopiero wtedy mają co ukrywać. Ale podkreślam specjalistą nie jestem. Nawet nie oglądam kolarstwa tylko jeżdżę i ścigam się sam ze sobą. Bo na większość zawodników jestem