Wpis z mikrobloga

Ja tam widziałem tylko zwykłe - przez funkcję "zakop". I w sumie wcale się nie dziwię.


@L3stko: No popatrz Pan. Antifę to rozpoznasz po gaciach na zdjęciach i zobaczysz policjanta co przepuszcza prowokatorów do kapitaolu, ale kilkunastu wpisów wołających do "zapoznania" się ze znaleziskiem i kolejnych kilkunastu z radością po tym jak zostało zakopane to nie. Banów za manipulowanie głosami też nie zauważyłeś

Dziwny przypadek.
@ZaplutyKarzelReakcji: widziałem tylko jeden wpis do zapoznania się ze znaleziskiem. Nie widziałem ani jednego z radością jak zostało zakopane. Widziałem trzy lub cztery wpisy o celowym dodaniu duplikatu przez gromotę. Generalnie większość dnia byłem zajęty czym innym a ponadto staram się ostatnio ograniczać wykop, więc sporo mnie omija. Widziałem bany za manipulację głosami i nawet w jednym wpisie zapytałem o co chodzi.
@L3stko: info o Trumpie naciskającym sekretarza stanu Georgii prowadzi do Guardiana. Lewackie źródło?


Ostatni cytat - źródło: CNN. Nooooo, to już lewactwo pełną gębą, ale gdzieś rozminęli się z prawdą?

Tekst o rewolucji PiS w sądownictwie - onet. Nie czytałem, ale można założyć, że źródło też nie najlepsze.

Mimo wszystko, porównując zawartość Tygodnika Neuropy z tym co wrzucają na vikop użytkownicy spod tagu #4konserwy to jak niebo i ziemia ¯\_(ツ)_/¯