Wpis z mikrobloga

@Theos "twórczość" Lolka to największy literacki chłam z jakim miałam do czynienia w szkole (6 lat rozszerzonego polskiego here). Niech go wrzucą do kanonu lektur obowiązkowych zamiast klasyków, dlaczego polskie społeczeństwo miałoby mieć jakiekolwiek pojęcie o literaturze zagranicznej, na co to komu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Theos: czyli na siłe wsadzanie do gardeł religii. Dużo osób przez takie coś właśnie odwraca sie dupą do kościoła i nie traktuje poważnje tego katolickiego rządu. Niech robią tak dalej, to sie obudzą z palcem w nocniku.
@Theos: czy ciemnogród nie polega na braku wiedzy? Przecież to całe szkalowanie JP2 od kilku lat wzięła się stąd, że młodzież nic o nim nie wie oprócz tego, że "wielkim Polakiem był". Inicjatywa Czarnka jest więc słuszna, uczniowie sami będą mogli się przekonać jak wygląda choć część dorobku JP2. Od ważnych społecznie encyklik po "Przed sklepem jubilera". Ale oczywiście neuropki by chciały, żeby uczniowie żyli w niewiedzy, jedynie żeby słyszeli, że
@zarowka12 ja tu widzę inny problem, wciskanie JP2 wszędzie gdzie się da, w tym przypadku do lekcji przedsiębiorczości. Moim zdaniem to chyba za bardzo się nie łączy jedno z drugim. Istnieje duży procent Polaków co nie mają bladego pojęcia o podatkach, a oni na lekcjach przedsiębiorczości chcą uczyć etyki XD
Przecież to całe szkalowanie JP2 od kilku lat wzięła się stąd, że młodzież nic o nim nie wie oprócz tego, że "wielkim Polakiem był".


@zarowka12: i tu jest pies pogrzebany.

Bo nie był.

I tak naprawdę to nie ma się czym zachwycać.

czy ciemnogród nie polega na braku wiedzy?

Ale oczywiście neuropki by chciały, żeby uczniowie żyli w niewiedzy


@zarowka12: chciałbym, żeby moje dzieci wiedziały WSZYSTKO i miały komplet WSZYSTKICH
Gender Studies . to fałsz , urojenia lewaków i popaprańców

w tym przypadku akurat szur ma rację


@kerdian: No właśnie szur nie ma racji, bo samo zjawisko i to na co wpływa warto i trzeba zbadać. Jak wpłynęło na politykę, ale także na gospodarkę - bo wpłynęło co widać po tym jak kształtuje się prawo i politykę finansową wielu firm pod jego wpływem.
Nazizm to wymysł ludobójców i ludzi pozbawionych sumienia