Wpis z mikrobloga

Dla mnie jesteś przeciętniakiem żyjącym w alternatywnej rzeczywistości XD


@Janusz_z_Rivii: Dla mnie nie masz pojęcia co to jest Teoria Względności. Jesteś na niedecyzyjnym stanowisku i nie byłeś ponadprzeciętny na studiach. iks de.
Co ty masz z tymi studiami? Starzy po podstawówkach utwierdzili cię ze jesteś bogiem bo udało ci się skończyć jakiś gównokierunek? Lecz się człowieku XD


@Janusz_z_Rivii: Zabolało. Nie bój się studia dzisiaj może skończyć poniżej przeciętnie inteligentny człowiek (statystyczne dane)
Wyczuwam jakiś dziwny ból dupy u Pana... wszystko w porządku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dobrze bawią
@Sorce_Eastwood: Od 10 tys. wypłaty w Polsce ludzie się dobrze bawią. Od lat już nie znam pojęcia "ból dupy".

Zdajesz sobie sprawę jak jest fajnie, gdy nie szukasz na pepperze czy ceneo na przykład butów, czy karty graficznej?

Życze każdemu tego.
@mjkkl: Jesteś otoczony ludźmi, którzy nigdy nie mieli nawet jednego miliona. Jak możesz zrozumieć ludzi, którzy w dupie mają rachunki, koszty jedzenia itp. Jak byłeś mały miałeś wolność. Ja ją mam dalej.
Ty jesteś jakimś zwykłym burakiem, który nie umie kulturalnie dyskutować w internecie ( )

@Sorce_Eastwood: Ja INACZEJ myślę niż robotnik (czy to w piekarni czy w korpo). Nie mam tylu zmartwień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tmtm: Nawet bym z Tobą porozmawiał dalej co jeszcze o mnie wiesz po jednym komentarzu w internecie, ale właśnie odpalam sobie podcast i idę spać, żeby porobić coś bardziej produktywnego nawet o tak późnej godzinie niż odpisywanie na baita jakiegoś gagatka z kijem w dupie wielkości p0lskiej dziury budżetowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Życzę miłej nocy.
Wszystkim już udowodniłeś jak super jesteś, gratuluję. Pora na samego siebie.


@BRm: Coś więcej powiesz?? Bo mam wrażenie, że piszę z 8 klasistą.
Tanio jak na prostytutke, nawet pisowska


@Leniek: Być może. Ale prawdopodobnie lepiej niż mało pracowity bordowy pasek an wykopku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leniek: A tak nawiasem. To 100 pln na godzinę to zarabiałem gdy Tusk miał być prezydentem, a Rokita premierem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°