Wpis z mikrobloga

#ing #bank #reklamacja

radzę wam uważać na opłaty za kartę w ING. Mam konto Direct i oto warunki braku opłat: Warunki darmowej karty:
3 Opłatę za kartę Visa zbliżeniowa w wysokości 7 zł pobieramy tylko wtedy, jeśli kartami wydanymi do Twojego konta zapłacisz łącznie mniej niż 300 zł. Sumujemy transakcje kartami: Visa zbliżeniowa, Zbliżak Visa i Mastercard w telefonie, które zrobisz w danym okresie rozliczeniowym. Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego. Jeśli masz konto Direct i 18-26 lat, kwota transakcji, która zwalnia z opłaty za kartę wynosi 200 zł. Nie pobieramy opłaty za kartę od posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat.

Ostatecznie po 20 minutach konsultant oddał kasę ale radzę sprawdzic czy was też tak nie próbowali okroić.
elena-mary - #ing #bank #reklamacja 


radzę wam uważać na opłaty za kartę w ING. ...

źródło: comment_1610023497jaN8NqYgU3GPK0mB5BQBl1.jpg

Pobierz
  • 5
@elena-mary: miałem podobną sytuację kiedyś i mi na infolinii wytłumaczyli, że tak się dzieje jeśli transakcje nie rozliczą się do końca okresu rozliczeniowego (widnieją jako blokada)