Wpis z mikrobloga

Kto zna się na rowerkach stacjonarnych i mógłby zarekomendować jakiś fajny? Chciałbym, żeby nie hałasował za bardzo i był w miarę nieduży. Podobają mi się te składane jak deska do prasowania, ale nie wiem, jak u nich z trwałością.
Wiem, że wygooglowanie zajmuje 30 sekund, ale kiedyś tak zrobiłem, wybrałem wg ceny i rower wytrzymał jakieś dwa tygodnie.

#rowerstacjonarny #rower #silownia #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Clermont:
A masz zwykły rower? Jesli tak to polecam trenażer - albo taki rolkowy, na którym stawiasz oponę, albo taki mobtowany do osi - lepszy ale mniej wygodny w montażu - w zależności jaki masz rower moze zająć to od minuty do kilku minut. Glowna zaleta jak dla mnie to duzo lepsze, bardziej realistyczne stawianie oporu - niz w zwłaszcza tanim - stacjonarnym. Tu faktycznie zależność sily oporu od szybkości
  • Odpowiedz
@Clermont: Tak jak napisał @TomAss83 - zastanów się nad jakimś kompaktowym trenażerem. Mam tego najprostszego z Decathlonu i sobie chwalę. W zupełności Ci wystarczy jeśli nie jesteś jakimś pro kolarzem.

Miejsca po złożeniu zajmuje tyle co pół stolika Lack z Ikei. Żeby polepszyć odczucia z jazdy, zrobiłem przedłużkę kabli od licznika Sigma i dałem czujnik na tylne koło. Jedyne co wkurza to przewód i kiepska manetka od regulacji oporu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bagi1:
Szczerze to wątpię żeby było głośniejsze niż tani/średni rower stacjonarny, ale jak ma obawy to faktycznie lepiej sprawdzic - myślę ze bez problemu można odesłać jak nie przypasuje.
  • Odpowiedz