Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki #s--s Całujecie baby na pierwszej randce? Ja zawsze jak mam okazję to zajebię babie motopompę. Odkąd zerwałem ze swoją ostatnią ofiarą (byliśmy razem dwa lata), byłem na 6 randkach, i jednej nie pocałowałem, bo była c-----a, a jedną chciałem, ale się trochę odsunęła, i głupio wyszło. Potem mi pisała i mnie przepraszała, chciała się spotkać ale jakoś tak umarło między nami, bo najpierw ja byłem zajęty, a potem ona. A reszta elegancko siadła. Oczywiście zakładając że randka idzię dobrze i jest chemia, ta jedna laska której nie pocałowałem, to dlatego że rozmowa specjalnie się nie kleiła, i miałem na nią już w------e. Kiedyś się bałem wkładać jęzor babom do ryja, ile dupcenia mnie ominęło - niepowetowane straty. Odkąd zerwałem z tamtą laską, mam wszystko w dupie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieboga_czarny_XIONC nie chce mi się prowadzić tutaj edukacji. Więc tak na szybko, najpierw ustal jaki masz cel . Opcja 1 zaliczenie dużej ilości lasek - poczytaj materiały Adepta i innych guru w internecie, dużo ich jest, najlepszymi miejscami do tego celu są kluby i tinder. Opcja nr 2 to szukanie jednej, wartościowej dziewczyny do stałego związku z możliwością "awansu" - tutaj poczytaj materiały Pawła Grzywacza lub Roberta Marchela. Tak więc zależy
  • Odpowiedz
@nieboga_czarny_XIONC: kilka lat temu kiedy rynek świnek nie był spieprzony i można było się normalnie spotkać to lizałem się z laskami z którymi nie chciałem nic więcej prócz dupczenia. Gdy chciałem coś więcej potrafiłem wstrzymać się nawet do 8 spotkania i związek jakiś później z tego był.
  • Odpowiedz