Wpis z mikrobloga

Mireczki rozyebauem fona :( czas kupic cos nowego na już bo w zastepstwie mam tel brata, już bardzo leciwy. Mam coś około 3000 i sam nie wiem co wybrać... Za dużo tego na rynku.

Samsungi - na exynosach to chyba zly wybór?
Huawei - te nowe mają HMS czyli lipa bo już nie chcę tel bez googla.
One plus - ma kiepki aparat względem czołówki.
OPPO - nigdy nie mialem styczności , nie wiem czy warto brac pod uwagę?
Sony odpada - poprostu
Iphone - chyba spoko, ale w tej cenie tylko z pamięcią 64gb trochę mało
Xiaomi problemy z softem, ogolnie zawiodlem sie na tej firmie ostatnio, dać drugą szansę?

Chcialbym tel na minimum 2 lata więc wolę kupić coś konkretnego. Dobrze gdyby robił swietne zdjecia, działał szybko i jakos trzymal na baterii. Szukam takiego uniwersalnego dobrego telefonu na lata.
Ktoś coś?
#smartfon
Zdegenerowany_Rzulf - Mireczki rozyebauem fona :( czas kupic cos nowego na już bo w z...

źródło: comment_1609830992YNQJSFggNW9QqCfHg59ydV.jpg

Pobierz
  • 17
@Zdegenerowany_Rzulf od 6mies użytkuję dwuletnie teraz już xiaomi (z czego ponoć blisko pół roku przeleżał nieużywany w szufladzie) kupione fartem za bardzo niewielkie pieniądze i osobiście jestem zachwycony, zaden że smartfonów które miałem nie starzał się z taką godnością. Zasadniczo, nie mam żadnych zastrzeżeń.
@ks2m: To nie tak że nie chcę, tylko jak juz mam kupic tel za okolo 3k, to chcialbym aby byl w miare kompletny. Ciezko mi się zdecydować, gdyby to byly lata (s7, lg g4) to wybor bylby prosty, wtedy wybralem s7 bo byl idealny dla mnie i kompletny. Od tamtego czasu mam wrażenie ciągłego regresu. Ten Pixel to fajna propozycja, dobry aparat, czysty Andek ciekawe jak z dostępnością.
@AlbertWesker

@ks2m

A jak w tym Samsungu z czujnikiem zbliżeniowym? Bo podobno nie działa dobrze i często można sobie rozmowę wyciszyć albo zakończyć połączenie, bo się nie wygasza ekran.
@vevnx kolega ma tego samsunga, przesiadł się z m51 i bardzo sobie chwali. Gdyby były jakieś problemy z czujnikiem, na pewno by mi się pożalił ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie ktoś trafił na felerny egzemplarz. Zawsze możesz kupić online, masz wtedy 14 dni na testy i zastanowienie się.