Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#kursy #praca #kurs #cnc

Witam. Mam pytanie - jakie kursy polecilibyście mi zrobić żeby znaleźć jakąś tam gówno pracę za więcej niż 2000 zł na rękę. Mam 23 lata, a do tej pory wszystko co robiłem to jakieś gówno zajęcia typu rozwożenie pizzy czy trochę czasu jako kurier. Gdyby nie fakt że mieszkam z rodzicami to chyba byłbym bezdomny (#przegryw). Ale nadszedł nowy rok więc kolejna próba ogarnięcia się - niedługo mam wizytę w urzędzie pracy gdzie się zarejestrowałem i idę tam z zamiarem załatwienia sobie jakiegoś kursu. Generalnie to mój problem polega na tym że w zasadzie nic mnie nie jara, nic mnie nie interesuje. Myślałem nad kursem CNC. I tu moje pytanie: czy kompletny gamoń i laik jak ja poradziłby sobie w czymś takim? Wydaje mi się że mogłoby być to ok patrząc na to że raczej nie lubię pracy z ludźmi, w miarę nawet ogarniam jakieś tam podstawy programowania w różnych językach i do tego dosyć dobrze radzę sobie z wszelką matematyką a z tego co zaobserwowałem, poczytałem to w jakimś tam mini-mini części są to podobne rzeczy. Do tego w mojej okolicy jest nawet duże zapotrzebowanie na takie coś. Ogólnie, jaki kurs warto byłoby zrobić żeby w jakimś tam stopniu zwiększyć szansę na znalezienie jakiejś fajnej pracy.
Pozdrowionka :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff3e2295625a1000ab536ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 5