Wpis z mikrobloga

@DonWieprzu: na takie pytanie ciężko odpowiedzieć, bardziej chodzi też o fakt o jakie faule chodziło, a przeciwne drużyny w podobnych albo nawet przy bardziej oczywistych faulach karnych nie otrzymywały.
Do głowy przychodzi mi np faul Maguire na Azpuliquecie, który nawet nie był sprawdzany, albo faul w meczu Brighton chelsea, chillwel zrobił nakuadke młodemu Czechowi, nie pamiętam jak sie nazywa i również nic nie było sprawdzane. Manu dostaje zato karne za dotknięcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DonWieprzu: jak #!$%@? w poprzednim sezonie #!$%@? grali(ManU) to nikt ich nie wymienial, pozniej musieli nadrabiac(typowe United) nikogo dupa nie bolala. Klocili sie w czolowce, a teraz co? Nawet nie ma jeszcze polowy sezonu, znajac zycie zaraz beda znow psioczyc jak ktos bedzie mial lepsza passe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DonWieprzu: plot twist jest taki, że to nie United jest takie świetne tylko Liverpool przez brak środkowych obrońców #!$%@?. Niemniej Bruno to świetny piłkarz i bardzo żałuje że nie gra w Liverpoolu, bo był taki temat.
@preak chociażby sposób wejscia do prostopadłego podania bo chyba o to chodziło no ile dobrze pamiętam. Ja nie mówię, że jestem przekonany, że nie kazał mu nurkować, nie uważam się za wszechwiedzącego, jednak w tej sytuacji to trochę głupie myślenie. Goście zasłaniają gęby po meczu, żeby nie odczytali o czym mówią, ale na boisku na pewno pokażą, żeby ich kolega zanurkował, przecież tego nikt nie wychwyci ( ͡° ͜ʖ ͡