Wpis z mikrobloga

Kiedy Bruno przychodził, Manchester United zajmował 5. miejsce w tabeli ze stratą 36 punktów to Liverpoolu.
Niecały rok po przyjściu Portugalczyka wystarczy zremisować zaległy mecz z Burnley, żeby wskoczyć na pozycję lidera.
Zdecydowanie najlepszy transfer w Premier League ostatnich lat.
#united #premierleague #mecz
D.....u - Kiedy Bruno przychodził, Manchester United zajmował 5. miejsce w tabeli ze ...

źródło: comment_1609797713qVE6X1okCrNx8F7NtbnFBa.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@utede: w brytyjskim studiu mieli wątpliwości, w polskim po powtórkach też. Var uznaje co chce, mam niesmak po zeszłorocznej zagrywce Macquire vs Batshuai gdzie na kamerach siedzial sędzia kibic United, w tym roku nie było lepiej, miało się to zmienic wraz z przejęciem nadzoru przez FIFA ale widać dalej podejmują dziwne decyzje.
preak - @utede: w brytyjskim studiu mieli wątpliwości, w polskim po powtórkach też. V...

źródło: comment_1609841066tsSizM1aZRw29yDq3xylNj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utede: Chris Kavanagh, Anthony Taylor. Pierwszy w tym meczu siedzial na var, drugi był głównym sędzia, obaj są z Manchesteru. Jeżeli z czystym sumieniem możesz stwierdzic że to fair żeby sędziowali jakikolwiek mecz Manchesteru i że wszystkie ich decyzje w meczu Chelsea United z lutego 2020 były w porządku, to po prostu nie ma o czym dyskutować
  • Odpowiedz
Skoro obaj są z Manchesteru to czemu nie mieliby być kibicami City a nie United? Takie bzdurne gadanie mnie śmieszy bo zaraz sobie przypomnę np nagonkę na Taylora rok temu w meczu Liver-United i gwizdał wszystko pod gospodarzy. Nawet ewidentną bramkę po faulu na bramkarzu puścił i dopiero Var cofnął. Czy to coś oznacza? Dla mnie nie, po prostu każdy robi błędy a VAR większość z nich naprawia.
United od paru lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utede:

a VAR większość z nich naprawia.


No niby tak, ale nie do końca. Same sytuacje vs Chelsea to masa kontrowersji, w dodatku ten karny na Pogbie. Nie mam nic do United, ale takie decyzje robią im gówniany PR a sędziowie z Manchesteru nie powinni mieć prawa sędziować meczów drużyn z Manchesteru, proste
  • Odpowiedz