Wpis z mikrobloga

Wszem i wobec chciałem wszystkim oświadczyć, że #revolut jest w pytę! W czasie, gdy próbowałem dodzwonić się do #mbank #zespolmbanku z moim problemem niewykonania tranzakcji, zdążyłem:
- założyć konto na #revolut
- przelać kasę na revolut
- przewalutować złotówki na usd
- kupić akcje z NYSE

Usługi #mabnk uwzględniając #emakler to dno.
Już nigdy więcej nie zapłacę polskim brokerom za prowizje (pies was trącił!) - no dobra może jeszcze na boś bo tam mają API i mam IKZE. Z wszystkich prowizji, które zapłaciłem przez kilka ostatnich dni, miałbym kilka płatnych kont revolut.

#gielda #gpw #inwestycje
  • 14
@bill-adamsonn: a jak za 13 sekund zginiesz od meteorytu z super dzieckiem kosmitów?
To tak nie działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konstrukcja takich spółek jest po to aby chronić akcje klientów. Z całą pewnością hipotetyczny scenariusz wymyślony przez randomowego człowieka z Polski, nie jest zagrożeniem dla firmy potentata.
@unified_observer: nie chodzi mi o jakiegoś detalicznego randoma z Polski czy z Malezji, ale gościa, który jest zatrudniony w takiej spółce do obrotu aktywami firmy. Masz rację - zgadzam się z Tobą. Ale każdy pesymistyczny scenariusz należy rozważyć. W każdym razie, nie ma co wkładać wszystkich jajeczek do jednego koszyka.