Wpis z mikrobloga

zgadnijcie kto jest ambasadorem marki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kamil Turbodebil Grosicki


@haabero: a kiedyś był wawrzyniak ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam kupowałem kiedyś siostrzeńcowi jakiegoś taniego tableta manty to wawrzyn był na pudełku
@Huncwot_Kermit: a tam pieprzysz. Odkad otworzyli Auchan to kupilo sie bodaj 12 urzadzen przez te kilkanascie lat jak sa fajne promocje. Jedynie tylko DiscMan lecial na serwis bo cos ekran LCD nie trybil po zakupie.

Wszystko co zakupione dziala nadal. Wystarczy trafic w dobra partie.

W takich cenach po ile to sprzedaja to nie ma co sie czepiac ¯\(ツ)_/¯

Zreszta i tak wiekszosc dzisiejszej elektroniki to dokladnie to samo tylko
Tylko dlaczego ta marka jeszcze istnieje? To zaprzeczenie logice. Po tylu latach produkcji elektrośmieci powinna zwijać się z długami na kilka pokoleń. A tu dalej istnieje. Jej "jakość" jest już legendarna a ludzie dalej kupują. Tak, cena. Ale nawet najniższa cena nie skusiła by mnie aby kupić coś co będzie się psuło na potęgę. Przecież to tylko kłopot. Nawet wyrzucić na śmietnik teraz legalnie się nie da.
Mam telewizor z Manty zakupiony dla lokatora mojej kawalerki przed jego wprowadzeniem (model z WiFi za 550zl , 32 cale nowka) moze nie jest to kozacki telewizor ale Youtube/Netflix/Telewizje odpala i od tamtego czasu nie zgłaszał żadnych problemów gościu(kupilem w lipcu 2020)