Wpis z mikrobloga

Kupiłem 60 calowy LCD od nich. Działał z 4 miesiące a nie był praktycznie używany. Serwis to był dramat, zabrali mi go z domu i sprzęt zaginął. Nikt nie wiedział co się z nim dzieje. Wydzwaniałem wielokrotnie, dopiero jak napisałem pismo, że zgłaszam sprawę kradzieży tv na policję to oddali kasę. Nigdy więcej
@Bekart_Korwina: nawet nie przypominaj mi o krugerze, meczylem sie z tym 2 lata, tzn dzialalo wszystko, wymagajacy nie jestem ale konfiguracja pod windowsem to był dramat, prawdopodobnnie mialem matryce 720p a nie 1080p - na szczescie pozbylem sie w dobrej cenie i kupilem LG - zero problemow, co prawda LG ma juz modelowo 2-2,5roku i smart muli ale na szczescie uzywam rzadko
@Logytaze: miałem ten odtwarzacz, wygrałem w jakimś konkursie. Działał chyba z pół roku niezbyt intensywnego użytkowania, po tym czasie przestały działać niektóre guziki. Tak więc albo ty miałeś szczęście, albo ja pecha.
Kruger & Matz to dopiero gówno


@Bekart_Korwina: @mike-se-378: Miałem ich pierwszy produkt i zarazem mój pierwszy smartphone, tzn. telefon MOVE. Był tani jak na smartphone (2013 rok, nie było jeszcze wielu chińczyków na rynku) i działał względnie dobrze. Niestety to 'dobrze' trwało jakieś pół roku bo później po prostu już nie domagał jeśli chodzi o parametry. W sumie używałem go przez dwa lata i nadal gdzieś leży w półce, dramatu
Pobierz Krs90 - > Kruger & Matz to dopiero gówno

@BekartKorwina: @mike-se-378: Miałem ich ...
źródło: comment_1609801621I4f8sICgG1QrbpALoZOOqP.jpg
@Huncwot_Kermit: Z własnej woli nigdy niczego tej marki nie kupię. Ojciec ma TV manty niby spoko bo dużo funkcji itd. ale działa tak wolno że się żyć odechciewa. Często się wiesza a matryca jest strasznie #!$%@? podświetlona. W sklepie widziałem że ojciec i tak trafił dobrą sztukę bo te w sklepie były jeszcze gorsze.