Wpis z mikrobloga

Powerbank manty 10000mah który kupiłem za 120 zł kilka lat temu spalił się po dwóch dniach użytkowania. Wymieniłem w sklepie na powerbank microsoftu 6000mah z podwójnym wyjściem usb i działa do dziś.
  • Odpowiedz
@Huncwot_Kermit: Większość to badziew, ale monitor manta kupił mi ojciec jak miałem 12 lat, teraz mam już prawie lat 26 i nadal działa super. No ale matryca samsunga więc manta pewnie tylko obudowę zrobiła.
  • Odpowiedz
@Huncwot_Kermit: niby tak, ale nie do końca XD Jako jedyna marka w Polsce sprzedawała swego czasu odtwarzacz, który pomimo awaryjności się świetnie sprzedawał bo łykał wszystkie formaty napisów do filmów, xvidy, divx i co tam jeszcze sobie zamarzyłeś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Huncwot_Kermit: czy ja wiem, rok temu kupiłem ich #!$%@? głośnik blootooth SPK coś tam co go jakiś znany frędzel reklamuje z pudełka i jest spoko. Wielki, głośny, jakość ok, długo bateria trzyma, a to wszystko jakoś za 3-4 stówy.
  • Odpowiedz
zgadnijcie kto jest ambasadorem marki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kamil Turbodebil


@haabero: ojej na pewno teraz to przeczyta i zamknie się w pokoju i będzie płakał w poduszkę, bo go anon z wykopu wyśmiał XDDDDD

@petarda: j/w
  • Odpowiedz
@Huncwot_Kermit wszystko zależy od sztuki w tej marce, jeden działa i nie chce zdechnąć a drugi pada po tygodniu lub dokładnie po gwarancji :D dla mnie to sprzęt do hotelu, biura, lokalu gastronomicznego gdzie nie trudno o uszkodzenie a jak pójdzie na gwarancję to nie odcina nikogo w domu od tv, konsoli czy smart tv.
  • Odpowiedz
@Huncwot_Kermit: tv manta LED 4002 działa elegancko już 5. rok. Chromecast i Amazon Fire Stick hula. Trochę obraz się robi jasny czasmi, ale czego się spodziewać za tv z Carrefour za 900 zł xD
  • Odpowiedz
@Huncwot_Kermit: dawno temu manta była pionierem taniej elektroniki w Polsce, pamiętam że miałem fajne odtwarzacze DivX manty, spisywały się świetnie, a były 2-4 razy tańsze od markowych. naście lat temu 215pln a 900to była ogromna różnica.
  • Odpowiedz