Wpis z mikrobloga

@Jailer: przecież stanowski odkąd pamiętam był pisowskim dzbanem, a na dodatek zawsze cwaniakował i był całkowicie nieobiektywny. Takie typowy fan Realu/Barcy poniżej 16 roku życia, ale on był dorosły. Weszło też było niezłym rakowiskiem dzięki Stanowskiemu. Nie wiem jak można do Stanowskiego odczuwać jakiekolwiek pozytywne odczucia, skoro obiektywnie to on się bardziej ośmieszył. To on zaczął pisać do Najmana że go załatwi xD Przecież Stanowski to intelektualny wykopek, najman to po
To on zaczął pisać do Najmana że go załatwi xD


@JakovKarnic: co? To najman się #!$%@? do Stanowskiego bo ten nazwał go błaznem a nie sportowcem i obrońca częstochowy się zesrał. Nie wiem jak można bronić tego debila w jakiejkolwiek dyskusji XD
@rimyi: xD przecież to ten dzban stanowski pierwszy zaczął mówić o jakiejś przemocy fizycznej. Naprawdę, teo to bym się prędzej spodziewał po troglodycie Najmanie, a to Stanowski jest głupszy od jakiegoś niespełnionego boksera xD

bronić


@rimyi: ja nie bronię Najmana. Ja tylko nie pozwalam bronić większego dzbana jakim jest Stanowski.