Wpis z mikrobloga

@LPSzycha: Nie sądzę. Akurat apdejtowałem win 7 do 10 i poszło bez problemu.
Tak samo wczesne buildy do najnowszych - bez komplikacji.
W przypadku Mac OS nie miałem żadnych problemów by podnieść o kilka wersji system.
Natomiast w Linuxie jest tak, że zawsze ale to zawsze wywala się wszystko na plecy przy aktualizacji. Od czasów Ubuntu rozdawanych na płytach za free aż do teraz - problem jest ciągle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@art212: Kurde, ziom. Instalujesz jakąś skamielinę to są problemy. Wywal to i zainstaluj coś aktualnego. Bo się zaraz zniechęcisz i będziesz potem jednym z tych narzekaczy, co marudzą, że gówno takie i nic nie działa.
Nie sądzę. Akurat apdejtowałem win 7 do 10 i poszło bez problemu.


@le1t00: Super. Na laptopie mojej siostry system się wykrzaczył i nie dało się za nic przepchać aktualki i trzeba było zainstalować od nowa. To samo było z niektórymi aktualizacjami.

Natomiast w Linuxie jest tak, że zawsze ale to zawsze wywala się wszystko na plecy przy aktualizacji.


@le1t00: Zawsze? Chcesz mi powiedzieć, że w KAŻDYM przypadku uruchomienia procesu aktualizacji
Natomiast w Linuxie jest tak, że zawsze ale to zawsze wywala się wszystko na plecy przy aktualizacji.


@le1t00: Ja nam Ubuntu na laptopie 6+ lat, cały czas podnoszone do najnowszej wersji. W prawdzie zdarzały błędy, ot klawiatura i mysz przestała nagle działać, ale nic to by wymagało ponownej instalacji. Za darmo to i ocet słodki.
@art212: weź 'pokaż źródło strony' i pokaż czy cokolwiek się pobrało, spróbuj odpalić na innej przeglądarce, jak też nie będzie działało sprawdź jaki status code Ci zwraca. tylko przy yt tak masz?