Wpis z mikrobloga

Chciałem Wam zameldować jak wyglądało u mnie samopoczucie po szczepieniu do tej pory:

- szczepienie 30.12, tego samego dnia ból w miejscu wkłucia
- w sylwestra poza bólem w miejscu wkłucia pojawiła się bolesność mięśnia naramiennego podczas wysiłku oraz niewielkie obniżenie samopoczucia bez podwyższenia temperatury ciała i bez bólów głowy.
- W nowy rok miałem dyżur, samopoczucie wróciło do normy, ból ramienia zaczął ustępować.

W tej chwili czuję się już na 100% i dziś byłem na pierwszym biegu rozgrzewkowym (5km).
Link do poprzedniego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/54550869/dzis-w-szpitalu-w-zgierzu-grupa-pracownikow-bedzie/

U innych znajomych ze szpitala podobne objawy, poza tym u koleżanki ból promieniował do łokcia, druga znajoma miała ok. 38*C przez 3h wieczorem w dniu szczepienia.

#covid19 #koronawirus #medycyna
  • 19
@timorex
@printf
@Jezus_z_Galileii
@kab_anos
@dioxyna
@szukajacy_natchnienia
@Rafalski45
@bazylo

Albo wszyscy tu macie do 15 lat, albo mamy jakiś kryzys intelektualny.
Mnóstwo osób boi się zaszczepić, jak już się trafia ktoś, kto pisze z pierwszej ręki jak wyglądało szczepienie, jak działa szczepionka itp. to wszyscy tylko śmieszkują.

@karmelkowa Zgodnie z "ulotką" nadwrażliwość i na składniki preparatu...

Ale...
Ciąża
Istnieje tylko ograniczone doświadczenie dotyczące stosowania produktu leczniczego Comirnaty
u kobiet w okresie ciąży. Badania
@mathmed: oho, tytani intelektu na wykopie, jak nie dasz "xD" na końcu to sie nie domyślą... Mój dorgi, moja żona niedługo będzie mieć szota, ja niestety nie jestem w grupie zero, ale 15 pierwsze co po wstaniu zrobie to sie zapiszę. A co do logowania zbliżeniowego to dalej chce to mieć
@Rafalski45 Rzeczywiście, dodałem z rozpędu :-P przepraszam. U mnie wiekowo podobnie.
Mam poważne obawy, że ten wirus może nas cofnąć do epoki kamienia łupanego. Trudno mi też przewidzieć konsekwencje geopolityczne, spokojnie można mówić o pewnej destabilizacji. Nie wszystkie kraje ucierpiały w podobnym stopniu. Kolejne lata po pandemii to będzie poważny test.