Wpis z mikrobloga

Wyszedłem na wieczorny spacer, ide se ze szlugiem w mordzie i jakas gruba #p0lka podbija do mnie i chce szluga
oczywiscie jej nie dałem i powiedziałem ze nie mam, mina zdenerwowanej p0lki bo nie trafiła na kukolda który by sie cieszyl ze p0lka sie do niego odezwala bezcenna
jakby byla ladna to moze bym jej dał i cos zagadal, ale paszczurowi nie daje i naszła mnie taka mysl, ze gdyby większość mężczyzn nie byla kukoldami i spermiarzami, rynek matrymonialny wyglądałby zupełnie inaczej, ale przez kukoldow mamy przeyebane
#przegryw #stulejacontent #doomer #gownowpis
Pobierz Zdzichu333 - Wyszedłem na wieczorny spacer, ide se ze szlugiem w mordzie i jakas grub...
źródło: comment_1609712435GdrFawqOxuGYvPudQQGTql.jpg
  • 39
@Zdzichu333 "Chłopina zapieprza w robocie i wydaje swoje ciężko zarobione kwity na szlugi żeby rozdawać je dla leniwych p0lek które w przeciągu 15 minut mogą uzbierać całą raśkę od cuckoldhinów tylko dlatego że mają tzipe"

Podpisano na odwrocie screena rok 2021.
Hyhy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolistatrolista: wybacz, ale robisz #!$%@? z logiki

Op pisze ze nie dal jej szluga bo jest p0lka
Bartholoktostam pisze o czestowaniu
Na co ty odpowiadasz ze palenie zabija i ktos moze tego nie popierac.

Czego? Palenia? Czy czestowania szlugiem?

Po pierwsze mysle ze nie o to szlo bartolomeusowi, po drugie nawet jesli to dwojka palaczy jesli pali wie ze to szkodliwe ;) czestowanie nie ma nic do rzeczy

Teraz piszesz ze
@MienciuskiPajonk: Z tym palenie zabija i ktoś może tego nie popierać trochę zwaliłem, bo nie przemyślałem,
konkretnie w jakiej sytuacji to się może wydarzyć, gdy osoba A nie pali ale osoba B prosi ją o szluga. Np. ktoś nie ma szlugów, ale ktoś nadal się go pyta o szluga (co jest głupie, ale xD). "Bartholoktostam pisze o czestowaniu", "Czego? Palenia? Czy czestowania szlugiem?" No pisze o częstowaniu i tam się myli,