Wpis z mikrobloga

Typowa #elektroda jest typowa:

- Bądź mno, posylwestrowe zmywanie
- Siłownik otwierania zmywarki się zawiesił
- Wyciąganie wtyczki nie pomaga, oh shit
- Szukaj w google jak resetować - jest 400 procedur dla 3500 modeli
- Zdecyduj się na elektrodę
- Zadaj pytanie, 30 min sprawdzaj pisownię i interpunkcję
- Dodaj dane z tabliczki znamionowej, odczyt licznika prądu sąsiada i intercyzę właściciela tauronu
- Specjalista AGD zaszczycił mnie odpowiedzią pic releated (°°

#agd #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1609683736k5Ui09Zhsbew2xtWq8SUtg.jpg
  • 211
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seraphiel: a probowałeś oszukać zmywarkę, że niby zamykasz drzwi i robisz start programu i następnie od razu przerywasz? Może wtedy silniczek dostanie nowy impuls do otwarcia i zamknięcia?
@whitewolfik: Tę zmywarkę mogę otworzyć w dowolnym momencie programu (może tylko przy gorącym się rygluje) i sie pauzuje. Tylko przy niskotemperaturowych na koniec otwiera się tym pindolem. Nie kombinowałem bardziej, bo jutro i tak zadzwonię do serwisu. Myślałem że może jest myk typu "przyciśnij te 3 klawisze przez 25 sek" i sama się zresetuje, a dzyndzel się schowa.
@Seraphiel: A, to nie kombinuj jak na gwarancji. Jasne, ciekaw jestem. Ale jeżeli zmywarka oszukana "zamkniętymi" drzwiczkami startuje to obstawiałbym awarię któregoś z elementów mechanizmu autootwierania. UWAGA włączam szklaną kulę : tłoczek/ silniczek padł albo PLC/ czujnik zdechł. Nie przyczyna programowa.
@Seraphiel:

To nie jest forum dla nowych ludzi.

Gdybyś miał jakiś staż na forum i zapytał półsłowkami, to ktoś też odpowiedziałby półsłowkami.

Typu: Mam to i to, próbowałem tego i tego. Ale krótko, bez szczegółów. To może usłyszałbyś: wciśnij i przytrzymaj to i tamto.