Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć
Mam taki problem ostatnio poznałem na #tinder super laske. Świetnie mi się z nią gada i bardzo mi się podoba.
Ale jest jeden problem ona jest bardzo mocno doświadczona into #sex
Ja 23 lvl i tylko raz się ruchałem.
Strasznie się boje odrzucenia z tego powodu jak już dojdzie do bliższego spotkania.
Co poradzicie w takiej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff1bf695625a1000ab53265
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 19
Jak masz 23 lat to zakładam, że ona jest młodsza. Nie wiem co masz na myśli mówiąc mocno doświadczona into sex. 5-10 partnerów? Jest "wyzwoloną" kobietą? Jeśli tak to nie bój, że się nie uda tylko martw się o to żebyś niczego od niej nie załapał. Jak chcesz ją walić to kup dobrą gumę a jakbyś włożył bez ochronny to testy na weneryki + za pół roku znowu.

Bo przykra prawda jest
@AnonimoweMirkoWyznania:

I jakby mnie odrzuciła z tego powodu to bym się chyba załamał.

No to jeśli nie kłamała to spoko, nie bój się bo właśnie przez te obawy mogą być problemy i jeśli związek nie jest tylko nastawiony na seks to będziesz miał spokojnie czas na dogranie, nawet jakby się nie udało to kobieta cię z tego powodu nie odrzuci.

Tylko serio, bądź mądrym człowiekiem i guma to podstawa, zwłaszcza w
@AnonimoweMirkoWyznania: No to się nie przejmuj, myślisz, że kobiety są takie dobre w łóżku? Byś się ostro zdziwił a to że miała 3 nie znaczy, że jest dobra. Ilość partnerów nie definiuje czy jesteś dobry w łóżku. Bardziej hmmm empatia, cierpliwość i oczywiście pożądanie z dwóch stron.

Nie bój żaby.

A jeśli cię skreśli z powodu kiepskiego pierwszego seksu to jest naprawdę głupią zdzirą, serio. I nie mówię tego by cię