Wpis z mikrobloga

@azurri: jak golisz się często to podobno mniej więcej na 4 miesiące, ja goliłem się z raz na tydzień to wymieniałem po ponad roku ale mógłbym jeszcze cisnąć na tym samym tylko, że moja kobita nie miała pomysłu na prezent dla mnie to jej powiedziałem, żeby mi ostrze kupiła więc wymieniłem :P

Ja po roku używania raz w tygodniu maiłem coś pomiędzy pierwszym, a drugim levelem.
Dominias - @azurri: jak golisz się często to podobno mniej więcej na 4 miesiące, ja g...

źródło: comment_1609682011sLpBNznSqVVD2pc1iafrnT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wilkinson > to przereklamowane gówno co harata całą twarz nawet gdy ostrze jest nowe. Nawet z tym nie handlujcie


@Majki992: kup oryginały to możesz się bez pianki golić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zapster tez tak mam, ale niestety miałem okazje kupić ten masznki po BARDZO promocyjnej cenie i niestety mam to i nie narzekam, ale gdyby nie ta promocja to przez polityke tej firmy nie kupił bym ich produktu, szkoda że pieniądze i seks żądzą tym światem
  • Odpowiedz
Ja używam wieloostrzowej z Rossmanna. 4 wkłady kosztują bodajże 32 zł, a z promką można poniżej 30 zł kupić. Tępią się trochę wcześniej od markowych, ale i tak koszt golenia wychodzi dużo niższy, niż przy popularnych markach i to bez utraty jakości golenia. Żel do golenia stosuję z Biedry - jest tani i nie robi mi różnicy na twarzy względem produktów dwa razy droższych.
  • Odpowiedz