Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Reloaad: na codzien gole się zwykła żyletką i nie mam zacięć, nawet po maszynkach blue3 mam mniej zacięć, gole się od 13lat i z pewnością umiem to robic.

Poza tym twarz, twarzy nie równa, nie każdy ma miękki zarost i gładka twarz żeby zacięć nie było całkiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@portoryko43: @dildo-vaggins: @Majki992:
Mam codziennie kontakt z klientami (często są to drogerie) a handluję między innymi różnymi maszynkami do golenia.
Mam info od klientów, że nawet w oficjalnej dystrybucji Gillette w paczce z oryginalnymi wkładami do fusion często znajdują się podróby i to takie że nawet raz się nie ogolisz.
Z Wilkinsonem nigdy nie było takich akcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@portoryko43: z mojego doświadczenia oraz bardzo wielu rozmów z klientami powiem Ci prawdę dotyczącą wszystkich którzy się golą:
Najlepszą maszynką do golenia na świecie jest

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gronie: no właśnie, masz rację jedni gola się żyletkami wkręcanymi w metalowe oprawki inni jakimiś pulsarami na baterie, w moim wypadku sprawdzają się zielone Gillette
  • Odpowiedz
Mi się na przykład zajebiście goli Fusionem, a Wilkinsonem się tnę jak piętnastki po przesłuchaniu Billie Eilish
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@portoryko43: ja mam rączkę Gillette fusion Power (z bateriami i wibracjami przy goleniu), a ostrzy używam Wilkinson hydro5 bo pasują do tej rączki.
Wielka szkoda bo Wilkinson wycofuje z Polski całą serię hydro5 (męskie i damskie).
Na razie mam zapas dla siebie ale co potem? Będzie trzeba szukać znów takiej co mi będzie pasować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#!$%@? co maszynki jednorazowe i reklamy zrobiły nam sieczke z mózgu
Kiedyś kupowalem jednorazowe Gillette po 3.5 za sztukę
W końcu się wk00rwilem i kupilem maszynke na zyletki plus paczkę 100 zyletek Astra zielonych
Koszt golenia 50 groszy...
  • Odpowiedz
@Gronie: @Majki992: jakie konkretnie Wilkinsony? Te z pięcioma ostrzami są git?

Używam Gillette Proglide i se chwalę bardzo, a z zarostem mam duże problemy, bo już po jednym dniu nadaję się do golenia. Sporo ostrego i twardego zarostu.
  • Odpowiedz