Wpis z mikrobloga

Istnieje kilka badań naukowych które potwierdzają zmniejszającą się otyłość w społeczeństwie wraz ze wzrostem cen za słodycze. PiS rucha Polaków na wiele sposobów, ale akurat to był dobry pomysł. Wiadomo, że większość społeczeństwa wierzy w jakieś bajki że człowiek indywidualnie jest w stanie siłą woli przeciwstawiać się pokusom, ale z korporacjami tak naprawdę nie mamy żadnych szans w pojedynku 1 na 1.
#podatki #nauka

https://www.totylkoteoria.pl/2018/11/wyzsze-podatki-slodycze-otylosc.html?m=1
  • 166
  • Odpowiedz
@Bellie:

zupełnie potrzebny nie jest jak właśnie kiełbasa


Cukier zapewnia konserwację, wspomagając tworzenie bakterii kwasu mlekowego. Dzięki temu wytwarzane jest lekko kwaśne środowisko, którego nie lubią bakterie gnilne. Miód był stosowany już w starożytnym Egipcie do konserwacji mięsa. Zarówno miód, jak i cukier oraz inne substancje słodzące uruchamiają proces dojrzewania mięsa lub jego produktów. Do słodzenia zaprawy peklującej można użyć do wyboru: miód, brązowy cukier, cukier trzcinowy, sacharozę (cukier buraczany) lub
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wodaSpadaZWysoka: tak Mirku, ale ślepi przeciwnicy partii będą pluć jadem.

Żeby odchudzić społeczeństwo podatek powinien wynosić 2000% więcej niż teraz lub powinniśmy dostawiać takie kartki na przydział cukru.

Czuwaj!
  • Odpowiedz
@volodia: ja wiem, ale ja np. nie lubię i mi to przeszkadza, że wszystko muszę badać przed zakupem.
@Royal_Email: dzięki, nie miałam pojęcia. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy lodówki, a po drugie - cukier dodaje się do wszystkiego, nawet do soków owocowych w których z natury jest cukier wiec po co ten drugi cukier dodawany? Jest masa takich produktów bo czasami zerknę na paczkę i później
  • Odpowiedz
@wodaSpadaZWysoka: Ja uważam, że sporym problemem u Polaków jest nadmierne przyjmowanie kalorii ponad limit co jak wiadomo prowadzi do otyłości. Dlatego jestem za znacznym podniesieniem cen żywności
  • Odpowiedz
@wodaSpadaZWysoka: Wiadomo, to jest genialna strategia genialnego stratega xD uczyńmy Polaków biedniejszymi niż są (done!) + podwyższmy ceny (done!), 2w1, po co się rozdrabniać.
Za 2 lata wskaźnik otyłości najniższy w Europie.
Kolejny sukces polskiej prawicy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bellie a ja uwielbiam i też mnie to wkurza. Gdy chcę zjeść spagetti, to ma być to spaghetti. Jak będę chciał cukier to kupię sobie czekoladę
  • Odpowiedz
bo najbogatszy i tak sobie kupi te niezdrowe jak będzie chciał


@Bellie: Najbogatszy sie z tych swoich złych wyborów później wyleczy prywatnie jak będzie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thexDguy: Podałem źródło które ma badania naukowe, więc czemu mam usuwać tag nauka? To że nie zgadzasz się z tezą nie znaczy że coś nie jest naukowe. Wytknij błędy poznawcze badania lub sposób jego przeprowadzenia wtedy można dyskutować czy to jest naukowe. Badania nie są niepodważalne bo nie jest to dogłębnie zbadany temat.
  • Odpowiedz