Wpis z mikrobloga

Mam ważne pytanie!
Czy macie jakiś pomysł jaką fajną, nietypową aktywność można zorganizować na terenie trojmiasta w dobie lockdownu? Zawsze z chłopakiem na jakieś okazje organizujemy sobie wyjścia które nie są dla nas codziennością i standardem. Mam ogromny problem bo nadchodzą jego urodziny i nie mam pojęcia co mogłabym zorganizować... Byliśmy już na takich wyjściach w jumpcity, popływać rowerami wodnymi po motławie, na kręglach, w kinie w sali dream, w indyjskiej restauracji i innych miejscach. Myślałam o wypożyczeniu rzutnika i zrobieniu minikina w domu, ale raz że kiepsko z miejscem, dwa ze to kosztowne. Jumpcity tez mi przychodziło do głowy, bo mu się bardzo podobało, ale oni są albo zamknieci, albo mają nieczynne gąbki. Myślałam żeby go zabrać na jakąś wypasioną wizytę u barbera, ale akurat tych kilku co wyszukałam z dobrymi opiniami nie mają terminu na weekend jego urodzin. Pomocy!

#gdansk #niebieskiepaski #kiciochpyta #gdynia #sopot #trojmiasto
  • 6
@saskiaa: muszę jednak pochwalić mojego chłopaka - mimo w miarę długiego stażu w związku on się też ogromnie stara i daje z siebie wszystko, u nas to działa w dwie strony.

Dziękuję jednak za komplement. Zawsze od innej różowej coś takiego usłyszeć jest bardzo miło () skoro doceniasz wagę takich gestów to tez pewnie jesteś super różową