Wpis z mikrobloga

@bobikufel ale jak? Te koncentraty sodastream są za 17 zł najtaniej za 9 litrów. To z tego jest prawie 2 zł za litr. Chyba że hoopcola będzie dobra to wyjdzie jakaś złotówka za litr plus gaz a to z 30 groszy trzeba liczyć. Może mniej
  • Odpowiedz
@bobikufel: Pepsi jest najtańsze na Amazonię miriada jakieś 3.7€ inne napoje 4.5€ a jeśli chodzi o te syropy soda stream to nie wiem nie testowałem tylko pepsi pije albo wodę
  • Odpowiedz
@FilodendronMonster: spoko, ja kilkanaście lat temu za dzieciaka mało świadoma wypiłam sporo takiej „cisowianki” ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko u mnie akurat skończyło się dość długa i konsekwentna wizyta w szpitalu a nie bekaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Na Aliexpres taki reduktor do gazowania butelek PET 130 zł. Jest jeszcze inny za 75 zł. Ten akurat pod katusze Sodastream ale można wybierać pod inne gwinty jak choćby pod tanie butle co2 od paintballa. Czyli co kto lubi. Sam używam Sodastream w domu. Jednak butelki od soda są mało mobilne i często się same odkręcają przy przenoszeniu mobilnym (duży skok gwintu). Nie wspomną że cenę mają z kapelusza. Ponowne wykorzystanie butelki
PucH2 - Na Aliexpres taki reduktor do gazowania butelek PET 130 zł. Jest jeszcze inny...

źródło: comment_1621173064OjSWypIUhLlpJEyQlq1x0g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wspomnę jeszcze że Cukrówka i odrobina kwasku cytrynowego lub KWAS L-ASKORBINOWY (witamina C) z plasterkiem lemonki to to Fanta czy Sprajt się chowa przy tym. Cenowo litr napoju słodzonego poniżej 50 groszy przy gazowaniu butelki do 5 bar. Sama butelka wytrzymuje 10 bar. Przy 5 barach może odbić się nosem jak komunistyczna Pepsi, jak ktoś jeszcze pamięta.Z syropem Hopa tak nagazowanego napoju nigdzie nie uświadczysz w detalu. Jedynie gazu nie żałują w
  • Odpowiedz