Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś z was myśli że wasz wygląd , wzrost , tężyzna fizyczna, status materialny, pieniądze czy posiadane rzeczy cokolwiek zmienią to mam dla was smutna wiadomość. Nie zmienia nic. (,)Byłem tu na tagu dobre półtorej roku temu, po wielu radach i namowie najbliższych zacząłem terapię, skupiłem się na sobie i tym jakie miałem marzenia i cele. Udało mi się zrealizować dosłownie wszystko.. wyjechałem za granicę , zmieniłem pracę i zarabiam dobry pitos średnio 20-25k. Poprawiłem swoją tężyznę fizyczna i ogólny wygląd , dbałem o siebie, zawsze marzyłem o sportowym aucie czy motocyklu albo żeby mówić płynnie w obcym języku i wiecie co - wszystko to na nic. Uciekam przed tym jak tylko mogę ale tak bardzo nie chce mi się zwyczajnie żyć bo to nic nie zmienia i ani posiadanie pieniędzy , narkotyki czy realizacja celów zawodowych nie sprawiły że byłem choć przez chwilę szczęśliwym człowiekiem. Mam obecnie lv 26 , nie chcę już dalej expic, planuje w tym domu wyjazd do Szwajcarii i chciałbym tam z tym wszystkim skończyć.. oczywiście polepszając swój byt chciałbym odejść godnie z tego świata i znalazłem 3 firmy w Szwajcarii które pomagają w tej decyzji. Wsiadasz do kapsuły , pijesz lampkę szampana słuchając ulubionego utworu k zasypiasz. Piękna wizja. Dlatego jeśli ktoś z was myśli że wystarczy mieć 180 cm , być ogarniętym finansowo i życie potem się układa to odpowiadam : kochani tu nic nie ma. To żart.(,). Proszę tylko nie wyrzucajcie mnie z tagu. Byłem tu w strasznym gównie i mimo tylu zmian mogę przyznać że nie czułem się szczęśliwym człowiekiem w ogóle - w moim odczuciu nie zmieniło się nic. #postanowienianoworoczne to wyjazd do Szwajcarii w tym roku żeby dopełnić tego questa do końca. ..
#depresja #przegryw
  • 61
  • Odpowiedz
@smutny_login: to raczej świadomość że w życiu nie czeka Cię więcej niż cierpienie. Dlatego jeśli wyjazd do Szwajcarii się powiedzie ( a wszystko idzie w dobra stronę zawodowo i językowo ) to postaram się zrelacjonować moja decyzję o świadomym odejściu w takim wieku może komuś pomoże zrozumieć trochę ,że to nie kwestia tych wszystkich bredni o wyglądzie,statusie, pieniądzach czy innych gównach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CrunchyCrunch:

że to nie kwestia tych wszystkich bredni o wyglądzie,statusie, pieniądzach czy innych gównach


To wszystko kwestia nastawienia i systemu wartości/celów, które wbijemy sobie do głowy (i ktoś lub coś nam wbije). Część to na pewno geny, część kształtuje się przez dzieciństwo, a reszta (ta która ma najmniejszy wpływ) przez pozostałe życie. ,

Jak ktoś zawsze widzi szklankę w połowie pustą, to co by się nie działo, będzie na ogół
  • Odpowiedz
@Cyderek: patologia z domu, stary alkoholik, wychowany sam bez rodziców. Cokolwiek co mam albo nie mam w moim życiu to tylko moja zasługa. Nie mam kontaktu ze starymi , nawet na święta nie gadamy. Chyba mnie zmęczyło już życie samemu zwyczajnie.. długo dorastałem do tej decyzji i cały poprzedni rok myślałem o tej Szwajcarii i tym żeby skończyć te męczarnie na tym padole smutku i bezcelowej wegetacji.. w styczniu wracam
  • Odpowiedz
@Alt-: budownictwo, stanowisko wyższe/kierownicze , południe Niemiec. wyjątkowo nie programista z wykopu ale z zamiłowaniem uczę się programowania bo ciekawe wyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Alt-: piękne marzenie tylko nie rozumiem po co? Mi brakuje tego sensu egzystencji.. nie widzę celu który miałoby to przynieść tak 0,1 jest to bez większego celu czy idei. Żyć aby żyć..
  • Odpowiedz
@CrunchyCrunch: Południowe Niemcy brzmią ponuro i nieciekawie jak nie masz rodziny. Śmignij se do berlina, mniejsza kasa ale ludzie spoko. A może Dublin, tam jest ocean i traski na fajne weekendowe wycieczki, a samolotem blisko w wiele miejsc. Ja mam ten plus, że patrząc na ładny budynek, górę, ocean, plażę dostaję endorfin. uwielbiam też obce kultury i poznawać ludzi, grać na instrumentach i różne sporty wodne. Co jest powodem mojej
  • Odpowiedz