Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś z was myśli że wasz wygląd , wzrost , tężyzna fizyczna, status materialny, pieniądze czy posiadane rzeczy cokolwiek zmienią to mam dla was smutna wiadomość. Nie zmienia nic. (,)Byłem tu na tagu dobre półtorej roku temu, po wielu radach i namowie najbliższych zacząłem terapię, skupiłem się na sobie i tym jakie miałem marzenia i cele. Udało mi się zrealizować dosłownie wszystko.. wyjechałem za granicę , zmieniłem pracę i zarabiam dobry pitos średnio 20-25k. Poprawiłem swoją tężyznę fizyczna i ogólny wygląd , dbałem o siebie, zawsze marzyłem o sportowym aucie czy motocyklu albo żeby mówić płynnie w obcym języku i wiecie co - wszystko to na nic. Uciekam przed tym jak tylko mogę ale tak bardzo nie chce mi się zwyczajnie żyć bo to nic nie zmienia i ani posiadanie pieniędzy , n-------i czy realizacja celów zawodowych nie sprawiły że byłem choć przez chwilę szczęśliwym człowiekiem. Mam obecnie lv 26 , nie chcę już dalej expic, planuje w tym domu wyjazd do Szwajcarii i chciałbym tam z tym wszystkim skończyć.. oczywiście polepszając swój byt chciałbym odejść godnie z tego świata i znalazłem 3 firmy w Szwajcarii które pomagają w tej decyzji. Wsiadasz do kapsuły , pijesz lampkę szampana słuchając ulubionego utworu k zasypiasz. Piękna wizja. Dlatego jeśli ktoś z was myśli że wystarczy mieć 180 cm , być ogarniętym finansowo i życie potem się układa to odpowiadam : kochani tu nic nie ma. To żart.(,). Proszę tylko nie wyrzucajcie mnie z tagu. Byłem tu w strasznym gównie i mimo tylu zmian mogę przyznać że nie czułem się szczęśliwym człowiekiem w ogóle - w moim odczuciu nie zmieniło się nic. #postanowienianoworoczne to wyjazd do Szwajcarii w tym roku żeby dopełnić tego questa do końca. ..
#depresja #przegryw
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOCHANI BRACIA #przegryw,
Dziękuję wam za rady, które niewiele zmieniają. Poza jednym wykwitem z założeniem Tindera xDD to nie doszliśmy razem do żadnych wniosków co robić na tym k-------m padole nieszczęścia jakim jest byt na tej ziemi.

#postanowienianoworoczne też nie ma żadnych ale może macie coś co magicznie w tym roku inaczej niż kiedykolwiek miałoby odmienić wyciągnięte przez ostatnie miesiące wnioski o niechęci do życia?
  • Odpowiedz