Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tworzę mobilną aplikację sportową. Liczenie kalorii, układanie diety, ćwiczenia na poszczególne partie ciała, bmi, wykresy, krokomierz, social.

Macie może jakieś funkcjonalności które by się przydały w takiej apce? Np umawianie się na wspólne ćwiczenia ze znajomymi albo kalendarz treningowy?

#sport #crossfit #silownia #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fef61c33dc27c000ae29999
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ustawianie rekordów (max. w kg, ilości powtórzeń na minutę, czasie wykonywania danego setu ćwiczeń) i kalkulator % rekordów (kg). Umawianie się na wspólne ćwiczenia na zasadzie kalendarza - wchodzę w dany dzień i godzinę i mam wgląd kto że znajomych zadeklarował obecność. Historia treningów z jakimś szybkim mechanizmem zapisywania ćwiczeń i czasu wykonania ćwiczeń.
  • Odpowiedz
OP: @jacekkowalski912: Natywnie: android kotlin, ios swift albo flutter. Programuję mobilki zawodowo od ponad 8 lat, robiłem duże projekty. Od strony technicznej - jestem w stanie naklepać każde rozwiązanie.

@pan-bartolomeu-dias: @johnmorra: Dzięki za sugestie - dodanie notyfikacji oraz rozszerzonych kalkulatorów to dobry pomysł.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Zapisywanie treningów.
Możliwość przeglądania historii treningów, na róznych wykresach.
import i eksport danych (nie wiem jaki format jest standardem, FitNotes z którego korzystam ma taką możliwość). UXowo - jak najmniej klikania podczas treningu, ale żeby to wszystko miało ręce i nogi. Jest mnóstwo aplikacji do notowania treningów, ale niektóre są po prostu bardzo czasochłonne do wyklikania jakiegoś planu treningowego.
Grywalizacja - porównywanie wyników siłowych, wagi itp do znajomych, jakieś proste wyzwania dotyczące regularnego korzystania z apki.
Istnieją popularne, bardzo proste metody progresji w ćwiczeniach siłowych - można zautomatyzować planowanie
  • Odpowiedz
Grywalizacja. Osiągnięcia za regularność rekordy itd odznaki. Ciekawostki ile kg się przerzuciło. Automatyzacja progresy dla podstawowych planów gdzie się powinno dołożyć np 1 kg i tyle
  • Odpowiedz