Wpis z mikrobloga

Stworzyłem kompendium wiedzy dla początkujących w World of Warcraft ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15 stron poradnika, które będą rozszerzane pojedynczymi, rozbudowanymi artykułami w przyszłości.

https://www.altermmo.pl/world-of-warcraft-shadowlands-poradnik-dla-poczatkujacych/

#worldofwarcraft #mmorpg #poradnik #pcmasterrace #gry #altermmo
AlterMMO_pl - Stworzyłem kompendium wiedzy dla początkujących w World of Warcraft ( ͡...

źródło: comment_1609514846GYQE8IxFrdHxctvqYqXTQZ.jpg

Pobierz
  • 16
@AlterMMO_pl: jak wywalisz jakies dziwne s tiery z icy veins ktore maja marne odnosnik do rzeczywistosci to calkiem przyjemne, zreszta poczatkowy gracz nie rozumie co to jest s tier, a tier etc on ma wybrac postac ktora mu sie podoba a nie naczytac sie ze ww monk to a tier i hunter, dk etc w teorii sa lepsi na jego poziomie nie ma to zadnego znaczenia, a gdy bedzie rozroznial te
@nairoht: Zgadzam się z większością. Zaznaczyłem wyraźnie, że przede wszystkim postać ma się podobać, a jak wybierzemy OP postać, to jesteśmy w rękach Blizzarda i jego widzimisię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tier listy są dość popularne w MMO/MOBACH, więc tutaj nie widzę problemu :) Planuję aktualizować poradnik na bieżąco, a gdy skończę z WoWem, to prawdopodobnie przykład tier listy pójdzie do kasacji.
@nairoht
@AlterMMO_pl

Dokładnie zero informacji czy to tier lista na m+/rajdy/zbieranie petów czy na co....

Wpisałeś na nią resto druida a, brakuje np. resto szamana.

Protection paladyn najpopularniejsza i najpotężniejsza klasa? XD

Sub rogal to też jakieś nieporozumienie. (przynajmniej na rajd)

Jak ktoś chce dobrą tier liste to sobie patrzy na roaster dobrych gildii co zabijają szybko bosy. A na m+ otwiara sobie
https://raider.io/mythic-plus-character-rankings-sl-1/world/all/dps
@AlterMMO_pl: imo wypisanie mocnych klas i podanie tier-listy słabe posunięcie, lepiej było opisać co robią dane klasy, początkujący gracz nie powinien rzucać się na postacie z S i A tierów, bo mogą im nie podpasować, początkujący gracz, który zaczyna zabawę z wowem powinien wybrać to, co mu się podoba, jak się bardzo w PvE wkręci i zacznie ogarniać, to albo zrobi reroll, albo dalej będzie grał swoją postacią xd
Myślę, że jakbyście dostawali mnóstwo zapytań "która klasa jest mocna?", to jednak skusilibyście się na wzmiankę o tier listach. Niestety to tak nie działa, że nowi gracze będą usatysfakcjonowani odpowiedzią "ta, którą najprzyjemniej Ci się gra" ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak nowi gracze prawdopodobnie nie wbiją maksymalnego poziomu pierwszą postacią, więc wystarczy im tylko na wstępie coś narzucić, a później już dobiorą coś dla siebie. Nie oszukujmy