Wpis z mikrobloga

Wpadło idealnie na zakończenie roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na liczniku 107 godzin gdzie platynę idzie wbić szybciej ale raz to nie chciałem za szybko żegnać się z grą a dwa to chciałem wymaksować postać najlepiej jak się dało. Poszedłem w inteligencję i hakowanie bojowe na poziomie 20/20, zdolności techniczne wraz z wytwarzaniem na poziomie 20/20 oraz budowę ciała i wysportowanie na poziomie 19/19 ale to głównie pod walki bokserskie, screen w komentarzu. Reszta atrybutów oraz atutów bardziej dowolnie weszła ale i tak z tego wyszła mocno OP postać, którą większość przeciwników można szybko rozłożyć hakowaniem bojowym a z bliska rewolwerem, którym w zasadzie każdego rozwalałem na strzała, tak to działało https://streamable.com/1nt8un
Z taką kombinacją umiejętności i użyciem tej broni Smasher padł w niecałe 30 sekund xD

W pierwszej wersji Cyberpunk z day one patch wysypywał się najczęściej przy szybkiej podróży a czasami przy zakończeniu misji. Po aktualizacjach nadal miało to miejsce ale trochę rzadziej za to za każdym razem gra zaliczyła crasha na napisach końcowych przy każdym z zakończeń. W tym na ostatnim w jakim miałem dostać ostatnie trofeum i platynę a gra postanowiła zrobić psikusa, wysypać się przez co musiałem powtarzać ostatni etap. Teraz pozostaje tylko czekać na prawdziwą aktualizację do next gen i nadchodzące dlc gdzie mam nadzieję, że w jednym z nich powróci Takemura. Pewnie do Night City jeszcze zajrzę aby wyposażyć V w więcej legendarnych wszczepów i ulepszeń ciuchów co by w NG+ wejść dopakowanym.

I tu musze pochwalić redów bo jak przy wiedźminie wkręciłem się w folkowe klimaty z Percivalem na czele tak tutaj Refused i ich covery katuję ostro https://www.youtube.com/watch?v=dbK3hIkWgOg ( ʖ̯)

#cyberpunk2077 #ps5
źródło: comment_1609440086Qek5bWO4dvks7bWFemB2pN.jpg
  • 11
@kizimajaro: Szczerze mówiąc to pod tym względem gra spełniła moje oczekiwania. Przyjemniej bawiłem się przy misjach pobocznych a fabułę zostawiłem na sam koniec. Tak jak wspomniałem powyżej to z postaci pobocznych najlepiej mi przypadł do gustu Takemura i moim zdaniem powinno być więcej misji z nim. Polecam zajrzeć na instagram aktora podkładającego głos w angielskiej wersji https://www.instagram.com/romekanda/ gdyż odpowiada na wysyłane wiadomości oraz komentarze. Wczoraj mu fani z Polski zrobili wjazd
@kizimajaro: Też myślałem, że wspólnie zrobimy tam niezły dym razem z zemstą o jakiej wspomina trofeum z nim. Gdy później wyszło trochę inaczej i z ze zbitego psa wrócił do łask Arasaki to miałem takie meh ale chcę wierzyć w to, że tam jest drugie dno. I tak na prawdę nie znamy całej prawdy o nim. Widziałbym tutaj dlc z nim ulokowane w Japonii.
@matiJ: Normalnie poprzez progress w grze. Na start masz 22 punkty atrybutów i 49 za wbicie poziomów co łącznie daje 71 punktów atrybutów na całą grę. By wymaksować wszystko potrzeba 100 ale to pewnie wejdzie dopiero w ng+ albo w dlc gdy zwiększą maksymalny poziom postaci. Perków jest więcej plus można znaleźć drzazgi dodające punkty atutów. Jutro ogarnę screeny drzewka rozwoju swojej postaci to dorzucę tutaj.