Wpis z mikrobloga

Kończę rok 2020 z przedłużona umowa o pracę na kolejny rok i podwyżka 20% co daje 11k podstawy z tej okazji wśród plusujących wylosuje jedna osobę która otrzyma cokolwiek zechce do kwoty 50 zł i druga osobę która otrzyma cokolwiek zechce do 30 zł za pośrednictwem serwisu pyszne.pl/glovo, losuje jutro o 19

Życzę wam wszystkiego najlepszego w nowym roku!

#rozdajo #wygryw #pysznepl #glovo
  • 67
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: mozna, a nawet trzeba. nie kazdy jest programista, a jakos przezyc trzeba :) trudno jest, ale takim ludziom zycze powodzenia i oby znalezli prace o jakiej marza, za godziwe pieniadze. ja lata temu zarabialem 1400zl chociaz wtedy pieniadz mial inna wartosc, ale i tak kwota byla mala a jakos sie zylo. Z kolei kiedys w panstwowce jak bylem to chyba 5.3zł/h zarabialem xD
  • Odpowiedz
@mikasz: ja pracuje w IT w Państwówce i jestem mega zadowolony z Zarobków, jeszcze teraz wpadły wczasy pod grusza i nagroda indywidualna od Dyrektora dla mojego teamu ;)
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: zaplusowałem
Jeżeli przypadkiem byś mnie wylosował. Przekaż drugiemu w kolejce co mi sie należy z życzeniami, żebyśmy się #!$%@? nudzili w 2021 roku. I Tobie też, z całego serca życzę, żeby 2021 nudny był.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pirat_Brodacz: niektórzy ludzie są tak biedni, że jedyne co mają to pieniądze

Ps. Ciekawi mnie jak wyliczyles 11 k podstawy przy podatku z dwoma podstawami oraz różnymi ulgami.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gruby_Wujo: mam dla ciebie dobre wieści - ty raczej nigdy nie będziesz musiał się martwić nadmiarem pieniędzy, jeśli dla ciebie to zagadka nie do roswiazania. po prostu wie ile zarabiał do tej pory i sobie oszacował - tym bardziej, że już przed podwyżką wpadał w drugi próg, więc zajęło mu to pewnie 0.5 sekundy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tymeek: XDDD mam dzisiaj dobry humor więc poświęcę Ci dwie minuty życia.

Nawet niebieskie paski mają swoich spermiarzy i bialorycerzy.

Gdyby to było takie proste to by księgowi nie byli potrzebni. Masz drugi próg, masz ulgi masz rozliczanie się ze współmałżonkiem i wiele innych panie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gruby_Wujo: ty jesteś #!$%@?ęty XD on napisał 11k, nie 11087,23. Tak jak OP, też mogę, nawet w głowie, oszacować ile wyniesie moja podstawa net, jeśli miałbym dostać 20% podwyżki brutto. Powiem ci, że byłoby to możliwe nawet w przypadku rozliczania się ze współmałżonkiem - takie rzeczy można po prostu POLICZYĆ, ich się nie zgaduje.

A o moje finanse się nie martw bo ja już do końca życia mogę sobie żyć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Euphor: wylicz mi bez programu ile zarabiam netto

@tymeek: Ty też się wykaz skoro to zajmuje pół sekundy

Umowa o pracę, cały etat, 10 000 brutto, dwójka dzieci, żona zarabia 3000 brutto na UOP 3/4 etatu, łącze internetowe 50 pln/msc, w tym roku docieplilem dom za 30 000 brutto, oraz zainstalowałem kocioł gazowy za 15 000 brutto, do pracy dojeżdżam 25 km do sąsiedniego województwa

Czas start (
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Euphor: NO #!$%@? PRZECIEŻ TO TAKIE PROSTE! PÓŁ SEKUNDY ZAJMUJE

Top 3% zarobków w kraju - grosze dla jakiegoś randoma mieszkającego z matką xD

Eh, wykop...
  • Odpowiedz