Wpis z mikrobloga

Kończę rok 2020 z przedłużona umowa o pracę na kolejny rok i podwyżka 20% co daje 11k podstawy z tej okazji wśród plusujących wylosuje jedna osobę która otrzyma cokolwiek zechce do kwoty 50 zł i druga osobę która otrzyma cokolwiek zechce do 30 zł za pośrednictwem serwisu pyszne.pl/glovo, losuje jutro o 19

Życzę wam wszystkiego najlepszego w nowym roku!

#rozdajo #wygryw #pysznepl #glovo
  • 67
  • Odpowiedz
@Gruby_Wujo: Chyba mylisz troche adresatów, ja ci napisałem żartobliwy komentarz o wysokich kwalifikacjach ksiegowych, a przeciez wystarczy uzyć dostepnych za darmo narzedzi :)

Wybacz, nie chciałem deprecjonować twoich osiągnieć zawodowych, ale patrze na to z nieco innej perspektywy :)
Uszczypliwy komentarz o moim stanie mieszkaniowym nietrafiony i niepotrzebny, ale rozumiem bo uraziłem dumę :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gruby_Wujo: mógłbym to wyliczyć w 5 min na darmowym kalkulatorze, ale po #!$%@?? Mówiłem, że ja umiem to oszacować w swoim przypadku natychmiast w głowie, tak samo mógł zrobić OP, bo może w jego przypadku podwyżka płacy to jedyna różnica względem poprzedniego roku i nie będzie docieplał domu; a mógł też - uwaga, uwaga - użyć kalkulatora.

Jesteś wykopowym bajkopisarzem, 10 tys brutto widziałeś tylko na memach w Internecie. Za
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tymeek: XDDD
Pracuje na pół etatu w biurze za 4000 brutto plus prowadzę dg gdzie mój cennik zaczyna się od 120 PLN netto za godzinę mojej fizycznej pracy.
Odkad założyłem firmę w 2009 roku w wieku 21 lat to jeszcze na bezrobociu nie byłem.

Może to nie jest szał na wykopie gdzie co drugi to programista 15 k. Ale oprócz utrzymania domu auta i trzech motocykli nie mam żadnych kosztów,
  • Odpowiedz