Wpis z mikrobloga

@jestemtunew:
- Pierwszy raz byłem w Anglii - zwiedziłem Londyn i Eastbourne. Wróciłem do Polski na kilka tygodni przed wprowadzeniem pierwszych obostrzeń
- Przedłużono mi umowę o pracę, tym razem dostałem na czas nieokreślony
- Poznałem fajnych ludzi, nawiązałem nowe przyjaźnie
- Znalazłem nową pasję - fotografię. Póki co robię zdjęcia telefonem xD, ale planuję zakup jakiegoś dobrego aparatu
- Po raz trzeci zostałem wujkiem

A Tak poza tym:
- Byłem
@jestemtunew: O aż się trochę miło zrobiło. Trochę się zmieniło, ogólnie na lepsze. Czuje się dobrze mimo, że dzisiaj sylwester i jak co roku do roboty na noc. Bunkrów nie ma ale i tak jest zahebiście. Nie będę wymieniać co zrobiłem, a czego nie. Za rok też wołaj jak możesz.
@jestemtunew: plusować nie plusowałem, ale i tak podsumuje.

Na plus:
-zrzuciłem prawie 20kg
-zacząłem biegać
-wychodzić z piwnicy
-i ze strefy komfortu
-wróciłem do czytania książek
-mocno ograniczyłem alkohol
-wspieram finansowo parę fundacji pomagające zwierzakom
-ułożyły mi się kwestie finansowe, więcej oszczędzam, a nie wydaje bezmyślnie.

Minus:
-kilka planów nie wypaliło przez epidemie
-nadal przegrywam walkę z lenistwem i prokrastynacją.
@jestemtunew: Chyba byłoby lepiej, gdybyś zapomniał o wołaniu xD Ten rok to głównie przekreślanie planów i rozczarowania. Miałam jechać na targi kolejowe w Berlinie, zwiedzać Czechy, myślałam też o Litwie, miałam organizować urbexowe spotkania mirków, poznawać ludzi i w ogóle. Nie dość, że nic z tego nie wyszło, to jeszcze odpadły moje ulubione obowiązki w pracy. No i laptopa chciałam zmienić, ale przy tych cenach to ehh. Skuter też się nadaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew: Kurde, a miałem nic nie robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- dokończyłem chudnięcie, łącznie ponad 30 kg,
- zostałem nominowany na purpurowy pas w #bjj,
- ze świetnymi wynikami kontynuuję studia (dostałem stypendium i właściwie to na tym zarabiam),
- kupiliśmy z żoną upragnione mieszkanie,
- adoptowaliśmy kitku,
- za chwilę planujemy wymianę autka (na kilkuletnia klasę premium ( ͡ ͜ʖ ͡