Wpis z mikrobloga

ogolnie podawanie pensji brutto to wielkie oszustwo. powinna ona zawierac wszystkie koszty pracodawcy


@wykopowy_brukselek: Przecież podają. (nie widziałem co prawda wszystkich "pasków" z wynagrodzeniami, ale te co widziałem, zawsze zawierają koszty pracodawcy)
  • Odpowiedz
kto tam paski czyta. Powinno być podawane normalnie jako brutto


@wykopowy_brukselek: Nie wiem, ja czytam, tych których znam chyba większość czyta.

ale jak szukasz pracy to jeśli w ogóle podają stawkę to już brutto


@ZohanTSW: ale to ci to by zmieniło jeśli chodzi o szukanie pracy?

Zakładam, że myślicie, że to by nie wiadomo co zmieniło, tak?
Wnioskuję stad, że jesteście dość młodzi, bo X lat temu, nie było Brutta
  • Odpowiedz
@LowcaG ja mam 41 lat więc młody nie jestem. I w sumie mi to zwisa bo ja w swoim życiu pracowalem dokładnie 19 miesięcy na umowie. Dla mnie umowa o pracę to jest umowa śmieciowa i każdy kto może nie powinien na niej pracować. Tyle. Frajer ten kto wierzy w emeryturę

Oczywiście rozumiem choroby itp. chorzy ciężko na innej umowie mają przerąbane. Takie ryzyko
  • Odpowiedz
ja mam 41 lat więc młody nie jestem. I w sumie mi to zwisa bo ja w swoim życiu pracowalem dokładnie 19 miesięcy na umowie. Dla mnie umowa o pracę to jest umowa śmieciowa i każdy kto może nie powinien na niej pracować. Tyle. Frajer ten kto wierzy w emeryturę


@wykopowy_brukselek: No i takie podejście rozumiem.

(chociaż, nie wyzywałbym innych od frajerów tylko dlatego, że mają inne podejście od Ciebie)

Ja
  • Odpowiedz