Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Coście spermiarze uczynili z tą krainą.
Stworzenie sensownego związku w 2020 roku jest niemożliwe w 99% przypadków. Dlaczego? Spermiarze oraz social media.
Wyobraźcie sobie sytuacje - jeden facet, utrzymujący kontakt z kilkudziesięcioma kobietami, które do niego ciągle piszą o tym jaki jest ładny i miły. Abstrakcja. Jednak w odwrotnym przypadku - jedna kobieta, do której na raz spermi kilkudziesięciu facetów jest już normą w naszym społeczeństwie.
Przez wszędobylskie spermiarstwo kobiety stawiane są na piedestale - każda zasługuje na bogatego chada, którym będzie mogła się pochwalić na swoich socialach, żeby jej psiapsiółki zobaczyły że ma fajnego faceta, a zwykły gość, bez kwadratowej mordy, S klasy, i 190 cm wzrostu jest jedynie zwykłym tamponem emocjonalnym.
Sami na siebie ukręciliście bat spermiarze - i przy okazji na innych, normalnych ludzi też.
Oczywiście nie mowa tutaj o wszystkich dziewczynach - jednak zdecydowana większość tych, które spotkałem w swoim życiu traktuje faceta jak model samochodu - gdy zdarzy się okazja - można go wymienić na lepszy. Może po prostu miałem pecha.
Dlaczego to piszę?
Zostałem zghostowany po kilku miesiącach fajnej rozmowy, dużej ilości spotkań itp. Gdy coś zaczęło się kleić - nagle pojawił się w jej życiu "przyjaciel". I zaczęło się - 0 odpisywania na wiadomości, nie odbieranie telefonów - a po tygodniu na instagramie zdjęcia "szczęśliwej pary", która i tak na 100% się rozpadnie, z wiadomo jakich powodów - a co po tym? przyjdą spermiarze i żadną pocieszać. i karuzela s----------a kręci się dalej.

#blackpill #zwiazki #tinder #redpill #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fec84451e72bd000b3e4eb6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mathas: to fakt - obrośnięci karynami jak i większość czadów :D
a na rynku masa towaru, który się nie załapał bo normalny mirek był zbyt normalny :P
  • Odpowiedz
Zostałem zghostowany po kilku miesiącach fajnej rozmowy, dużej ilości spotkań itp. Gdy coś zaczęło się kleić - nagle pojawił się w jej życiu "przyjaciel". I zaczęło się - 0 odpisywania na wiadomości, nie odbieranie telefonów


@AnonimoweMirkoWyznania: i jak tu angażować się w jakikolwiek sposób z różowymi? Skoro z dnia na dzień możesz być wyj#bany do kosza?
Jeśli masz tendencje romantyczne - nie angażuj się (łatwo powiedzieć), bo zostaniesz na 90%
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ostatnio z ciekawosci założyłem kobiece konto na portalu e--------m, nie dodałem żadnych zdjęć i tylko opis spotkania wyłącznie sponsorowane, 15 k---a wiadomości od spermiarzy i beciaków w niecałą godzinę, którzy byliby gotowi jechać o północy w środku tygodnia do innego miasta do "kobiety", która nawet zdjęć nie wstawiła, taki jest obraz polskiego frajera, jak założyłem konto dla siebie to od razu je usunąłem jak dostałem kilkanaście lajkow od samych
  • Odpowiedz
1.Nie wkładaj w znajomość więcej niż to co dostajesz.
Ty proponujesz spotkanie = druga osoba tez wychodzi z takimi propozycjami
Ty inicjujesz rozmowy = druga osoba tez to robi
Itd.
Jeżeli od początku nie ma takiej współpracy to nie utrzymujesz takiej znajomosci.
2.Jeżeli druga osoba ma wobec ciebie szczere zamiary to nie będzie cię zwodzić. Np pytasz kobietę czy jest zainteresowana byciem z tobą w związku, a ona mówi „nie wiem... chyba nie jestem gotowa” to najpewniej znaczy, ze nie jest zainteresowana i moment, w którym w końcu będzie „gotowa” nigdy nie nastąpi.
  • Odpowiedz