Wpis z mikrobloga

@Maseuko: Cała polska mówi o media expert. Jak kowalski chce kupić jakikolwiek sprzęt to do głowy przychodzą mu tylko słowa media expert i tanio. Wszystko idzie zgodnie z planem. a wy tylko pomagacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto by tam pamiętał k jakimś rtv euro agd, albo o neonecie
@Bajczarz powiem szczerze - nie wysyłam donejtów, nie kupuje wspierania czy patreona - obejrzenie 30 sekundowej reklamy to coś co mogę zrobić dla twórcy którego lubię, który stara się zapewnić mi wartościowy content. Podpowiem, że 'basen z miliona pileczkami' czy wszelakie ekipy to nie mój target, to bym mieć wyrzutów sumienia oglądał z adblockiem XD
@MiendzyJajec z tych trzech wymienionych oglądam jedynie ten ostatni i oni są zdaje się słabym przykładem bo reklam chyba nie mają w ogóle. Żyją z patreona, merczu i przede wszystkim z lokowań, z tego co kojarzę chyba skillshare z którym współpracują już parę lat.
Pisząc to co pisałem powyżej miałem na myśli jakieś niewielkie, dopiero startujące kanały gastro jak np jeszcze niedawno nasz kolega Mirek (tutaj łatwo złapać współpracę jak już urosniesz