Wpis z mikrobloga

@alcherix_1: Rozumiem, że na nieszanowanie LGBT masz jakieś sensowne argumenty? XD
Kościół jest instytucją zepsutą do szpiku kości, która przyczynia się do prześladowania osób LGBT. Dostają cięgi za to, a nie z jakichś urojonych powodów.
Domagają się jakiejkolwiek tolerancji, akceptacji, sracji samemu nie mając szacunku do nikogo i #!$%@?ąc się na cztery strony świata.


@alcherix_1: A czemu niby Lewacy mają kochać swoich prześladowców? Jestem nastawiony pokojowo, więc nie mam prawa używać siły fizycznej, jak ktoś zacznie mnie bić? Hasło "Strefa wolna od nienawiści" jest jedynie odpowiedzią "Strefa wolna od LGBT".

Chyba każdy z rozumem i godnością człowieka wie, o co chodzi, ale zawsze się znajdzie "geniusz",
@alcherix_1: Ależ inteligentnie sparafrazowałeś mój komentarz. Winszuję. Szkoda tylko, że na nieszanowanie Kościoła podałem jeden z argumentów, czyli ich stosunek do LGBT, który nie ulegał zmianie od wieków. Ewidentnie to katolicyzm jest tu agresorem. Natomiast LGBT dostaje od katoli cięgi z jak najbardziej urojonych powodów, którymi są wierzenia starożytnych Izraelitów + cała masa bzdur, które prawica rozpowszechnia w stylu "LGBT to pedofile" albo "edukatorzy seksualni chcą seksualizować dzieci".
@Tytus_z_Gaety: Ależ inteligentnie sparafrazowałeś mój komentarz. Winszuję. Szkoda tylko, że na nieszanowanie lgbt podałem jeden z argumentów, czyli ich stosunek do kościoła, który nie ulegał zmianie od lat. Ewidentnie to LGBT jest tu agresorem. Natomiast Kościół dostaje od julek cięgi z jak najbardziej urojonych powodów, którymi są wierzenia nowoczesnych Julek+ cała masa bzdur, które lewica rozpowszechnia w stylu "księża to pedofile" albo "księża w szkołach chcą gwałcić dzieci".
@MaciePrzegryw: uuuuu i zaczyna się, argumentów brak więc wyzwiska idą w ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba ktoś tutaj miał mało ciekawe święta co? spokojnie oskarku, może w następnym roku uda ci się zamoczyć w julce, chyba że odwołają koronawirusa i przyjedzie jakis hiszpan z erasmusa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡