Wpis z mikrobloga

"Po drugiej stronie nie ma zawodowych dzialaczy maskulinistycznych, nie ma w Polsce ludzi żyjących tylko z tego, że bronią praw mezczyzn i zwalczają dyskryminację mezczyzn. "

Cytat z artykułu byczka tego.

Nie no w Polsce czy też na świecie nie ma zawodowych działaczy maskulinistycznych, bo najpierw trzeba stawiać jakieś rozsądne tezy, zachowywać się poważnie i mieć chociażby odrobinę kultury, a niestety tych cech nie posiadają działacze maskulinistyczni. Wystarczy przejrzeć powierzchownie nawet artykuł, żeby zobaczyć, że jego autor nieironicznie używa określeń typu "białorycerz" lub "feminazistka", a dodatkowo całkowicie zaprzecza jakiejkolwiek dyskryminacji kobiet. To w jego świecie nie istnieje. Tylko mężczyźni na tym świecie są dyskryminowani i nikt więcej dx.

Także jeżeli osoba, która stoi jakby na czele ruchu poprzez posiadanie tej strony i publikowanie na niej znajduje się na takim poziomie to niestety, ale walka z "dyskryminacją mężczyzn" zawsze będzie stała na poziomie gimnazjum lub podstawówki

Dodatkowo jeszcze jeden cytat na poprawę humoru, bo śmieszny jest, a nawet żałosny trochę.
"O boże, powołajmy szybko Instytut Danych z Sempiterny, by sztucznie zawyżyć statystyki gwałtów i przemocy, bo zaraz okaże się, że działaczki feministyczne nie są w Polsce potrzebne"
A cały jego artykuł jest najlepszym dowodem na to, że feminizm w Polsce jest wręcz konieczny jak mamy takich "działaczy" maskulinistycznych.

Zresztą nie podaje też w tym artykule źrodła, a sama mapka jest tłem i została przykryta przez tekst dx, także to musi być wybitnie poważny działacz na rzecz praw mężczyzn. Jak już mówiłem, dopóki tacy ludzie będą twarzami ruchu na rzecz praw mężczyzn, dopóty ten ruch na rzecz praw mężczyzn będzie żartem, w dodatku dość żałosnym żartem, bo o tym jak można niszczyć sprawę, o którą się walczy.
#redpill #blackpill #przegryw #dyskryminacjamezczyzn #neuropa #4konserwy
  • 7
Nie no w Polsce czy też na świecie nie ma zawodowych działaczy maskulinistycznych, bo najpierw trzeba stawiać jakieś rozsądne tezy, zachowywać się poważnie i mieć chociażby odrobinę kultury, a niestety tych cech nie posiadają działacze maskulinistyczni


@NonOmnisMoriar: facebook: Fundacja Masculinum, Społeczny Rzecznik ds Mężczyzn, Męski Głos , Ruch 3R (Ruch Rzeczywistego Równouprawnienia) te przynajmniej ja kojarzę z Polski
Nie wiem na ile są "zawodowi" ale robią dobrą robotę i zachowują kulturę,