Wpis z mikrobloga

  • 1264
Mamy ponad 4.000.000 zaszczepionych, jedynie 8 osób miało wstrząsy anafilaktyczne.

Dając tej samej grupie (4mln) po paczce orzeszków ziemnych reakcje alergiczne wystąpiły by u 500000% więcej osób

Szczepcie się jeśli chcecie to zakończyć w 2021.
#koronawirus
  • 154
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: no w to, że na jakiś foliarskich stronach czytałeś to ja nie wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawuasem mówiąc, gdyby faktycznie świńska przechorowalo ponad miliard ludzi, a zgodny zamknęły się między szacunkowe 150 do 600 tysięcy to by był super łagodny wirus. Obecnie przy kilkunastokrotnie mniejszej liczbie zakażonych mamy od 3 do 10 razy więcej zmarlych, więc te twoje bzdury są wewnętrznie sprzeczne. Obecnie w Polsce zgonów było o ok kilkadziesiąt tysięcy więcej rdr biorąc za benchmark listopad 2020 i listopad 2019. Wtedy mieliśmy niespełna 200 zmarlych.

I tak jakby covid-19 i grypy różnią się elementarne - to pierwsze to koronawirus, to drugie to ortomyksowirus. Różnica jak między
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boyano: A jakiś argument nie ad persona? Mogę także napisać że matka cię wieszakiem drapała, ale złapała tylko za mózg i tak się urodziłeś ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nm00 jeszcze tydzień temu czytałem artykuły o składniku szczepionki, który może powodować uszkodzenie jakiś błon u kobiet, czego efektem może być bezpłodność. Niestety nie zapamiętałem nazwy. Przed chwilą szukałem w necie i o dziwo wszystko zostało usunięte. Ciekawe dlaczego.

Nie jestem foliarzem i antyszczepionkowcem, ale akurat ta cała pandemia i szybka szczepionka, zapalają mi małą lampeczkę w głowie.
  • Odpowiedz
@kowallo: cały skład szczepionki jest dostępny, informacje że białko wirusa jest podobne do białka występującego w ludzkim łożysku są fałszywe, a jeśli byłyby prawdziwe, to koronawirus również powodowalby bezpłodność
@Fuco na podstawie mRNA są produkowane białka przeciwko którym wytwarzane są przeciwciała, nie widzę tu żadnego zagrożenia
  • Odpowiedz
Śmiechłem. Wrócę tu za kilka lat i zapytam o inne skutki uboczne


@zdrpkamil: No, chyba że zdechniesz na ostre zapalenie płuc, to nie wrócisz, antyszczepie :D
  • Odpowiedz
@Bekon2000: kilka dni albo tydzien to nie jest czas zeby ocenic ze szczepionka jest w 100% bezpieczna. Nie mowie ze ta szczepionka jest zla, ale poczekaj 5-7 lat i dopiero wtedy stwierdz jak jest.
  • Odpowiedz
@zdrpkamil: Jestem przybyszem z przyszłości z roku 2056. Ten dureń Elon Musk odpalił jakąś giga rakietę, która miała wylecieć w kosmos i wrócić ale spadła jak każda inna i się #!$%@?ła prosto w mój dom.
Po wybuchu przeniosło mnie do roku 2020 w środek #!$%@? pandemii. Miałem i tak farta bo resztę rodziny przeniosło do zupełnie innej rzeczywistości.
Siedzę w bunkrze u Adolfa Kudlińskiego #!$%@? przetwory i mirkuje z laptopa, którego przyniósł mi jego syn
(pamiątka po ojcu)
Nie mogę wyjść na zewnątrz bo przez to paliwo ze zbiorników doznałem poparzeń skóry, który sprawiają, że w kontakcie ze słońcem starzeje się w ekspresowym
  • Odpowiedz
@calete: a jakie leki albo szczepionki się FAKTYCZNIE bada 5-7 lat? które badania tyle trwają? bo chyba trzeba pamiętać że w tych badaniach większość czasu to biurokracja i zbieranie funduszy
  • Odpowiedz