Wpis z mikrobloga

  • 1264
Mamy ponad 4.000.000 zaszczepionych, jedynie 8 osób miało wstrząsy anafilaktyczne.

Dając tej samej grupie (4mln) po paczce orzeszków ziemnych reakcje alergiczne wystąpiły by u 500000% więcej osób

Szczepcie się jeśli chcecie to zakończyć w 2021.
#koronawirus
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DanteTooMayCry: no i dziwnym trafem śmiertelność (ogółem w populacji) zaczęła rosnąć podczas zdecydowanego przyrostu zakażeń, no popatrz pan co za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) od marca wszystko pozamykane, ale ludzie zaczynają umierać dopiero od października ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet licząc zgony spowodowane JEDYNIE covid to w tym momencie 5065 w PL- drobne 30 razy tyle co przy świńskiej grypie. A
  • Odpowiedz
  • 0
@Bekon2000 nie jestem jakimś szurem czy innym i też pewnie się zaszczepię, ale też mam obawy przed ewentualnymi skutkami ubocznymi w przyszłości. Pozostaje tylko wierzyć, że jednak nad szczepionką pracowali mądrzejsi ludzie od nas i wiedzą co robią ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nm00: przecież nawet w ulotce masz napisane, że nie badano u dzieci do 16 roku życia, kobiet w ciąży i wpływu na płodność mężczyzn. Do tego skoro jest tak dobrze przetestowana, to czemu kraje zwalniają producentów z odpowiedzialności za ewentualne powikłania?
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Mój organizm broni się przed tą grypką bezobjawowo. Musiał bym być debilem, by się jeszcze szczepić ¯_(ツ)_/¯


@Kulek1981 super Mati, obyś przeszedł covid jak mój kumpel, zero objawów poza utratą smaku i węchu (lat 41), a nie jak moja znajoma (lat 36) przykuta do łóżka ze zmianami neurologicznymi w pluchach i mózgu. Ale pewnie ci się uda, taka fajna loteria. "Bezobjawowa".
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja:

od marca wszystko pozamykane, ale ludzie zaczynają umierać dopiero od października


Eche, bo jak w kwietniu nie dostaniesz chemii to już w maju umrzesz... dokładnie tak. Wcale, a wcale nie potrzeba kilku miesięcy bez leczenia, aby zejść. Toż to oczywistość. To po #!$%@? nam ciągła służba zdrowia? Poleczmy trochę w kwietniu, a potem we wrześniu i cyk znowu pół roku człowiek pożyje, zaoszczędzimy
  • Odpowiedz
@VeleiN: no a jak chcesz przeprowadzić badania na kobietach w ciąży czy dzieciach? zawsze jest to w 4 fazie; drugi raz mówię, że badano wpływ COVID na płodność mężczyzn- po przechorowaniu COVID u dużej liczby mężczyzn liczba plemników jest znacznie zmniejszona oraz w spermie występują leukocyty co świadczy o upośledzeniu funkcji plemników, a wytworzenie białek na podstawie RNA w jaki sposób miałoby spowodować taki właśnie efekt?
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: proszę, Niemcy, oficjalne rządowe dane: https://www.destatis.de/DE/Themen/Querschnitt/Corona/Gesellschaft/bevoelkerung-sterbefaelle.html
Przyrost zgonów rzędu dodatkowych 1500 tygodniowo od końcówki października. Dane jak na razie jedynie do drugiej połowy listopada, ciekawe czy grudniowe rekordy zgonów na Covid jeszcze podbiją ten wskaźnik? W wolnej Szwecji to samo - co najmniej 7 - 8 tysięcy zgonów dodatkowych rocznie. A porównujemy się z najbogatszymi krajami z najlepszą służbą zdrowia.
Teoria o przypadkowym przyroście zarażen i zwiększeniu liczby zgonów
  • Odpowiedz
dlaczego nazywasz to inżynieria genetyczna? skoro szczepionka nie ingeruje w genom ludzki


@nm00: Tak mu na jutube powiedzieli, a jako że myśli samodzielnie i jest niezależny jak większość szurów, od razu bez cienia zawahania to łyknął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i 3150 powikła


@Koronanona: to nie są powikłania, Health Impact Events to może być gorączka, która też ci uniemożliwia pójście do pracy, ale nie zabije
  • Odpowiedz
Technologia nigdy dotąd nie testowana na ludziach, inżynieria genetyczna wysokich lotów. Może i bezpieczna, ale nikt nie umie dziś tego powiedzieć na pewno.


@Fuco: bzduuury

Pierwsze testy są już z 1993:
Induction of virus-specific cytotoxic T lymphocytes in vivo by
  • Odpowiedz