Wpis z mikrobloga

  • 1264
Mamy ponad 4.000.000 zaszczepionych, jedynie 8 osób miało wstrząsy anafilaktyczne.

Dając tej samej grupie (4mln) po paczce orzeszków ziemnych reakcje alergiczne wystąpiły by u 500000% więcej osób

Szczepcie się jeśli chcecie to zakończyć w 2021.
#koronawirus
  • 154
  • Odpowiedz
Szczepcie się jeśli chcecie to zakończyć w 2021.


@Bekon2000: XD

To nie ja jestem problemem tylko wy cherlawe brudasy. Dbam o zdrowie, dbam o higienę, jestem aktywny i zdrowo się odżywiam, ostatni raz przeziębiony byłem chyba 10 lat temu. Grypę przechodziłem raz w życiu i nigdy się na nią nie szczepię. Jedyne szczepionki które przyjąłem to te dawane dzieciom.

Wyjaśnij mi dlaczego ja - literalny nadczłowiek - mam coś sobie
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: cos o tym h1n1 żeś slyszol, ale tak nie za uważnie słuchałes.

1. Przypadków było od 700 mln do 1,4 mld - ale to szacunki uwzględniajace m. in. bezobjawowych.
2. Tak jakby śmiertelność była dużo mniejsza, jak też zakaznosc. W Polsce było tak jakby 182 zgony przez cały okres epidemii, a i samych zarażonych nie liczono w milionach, no ale tego pewnie już nie było w gadzinowce.

Aha, SARS
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja

na świńską grypę w Polsce zmarły 182 osoby, teraz po kilku miesiącach korony 28k (nieoficjalnie pewnie z 50 - 60k). Ludzie nie szczepili się na świńską grypę, bo sama wygasła po chwili, a rozdmuchane skutki "niebezpiecznej" szczepionki to kilkaset przypadków narkolepsji u dzieci przy 5 milionach zaszczepionych Szwedów.


W sumie to nic się nie stało. Tylko killaset osobom szczepionka zniszczyła życia, a szczepionka nie może powodować gorszych objawów niz choroba
  • Odpowiedz
@ale-fruwa-kosmonauta: Tak, szczepionka na świńską grypę okazała się zupełnie niepotrzebna, ale nawet ta "niebezpieczna" szczepionka powodowała nieodwracalne zmiany u co 10 000 zaszczepionej osobie. Koronawirus w samej Polsce jest groźniejszy od świńskiej grypy z 200 - 300 razy? A dzieci nawet nie będą szczepione?
  • Odpowiedz
@kawior2007: Boże skąd wy to bierzecie?? covid wpływa na płodność i to w ogóle ignorujecie a to jest udowodnione, a wymyślacie jakieś teorie ze szczepionka która znika z organizmu po kilku dniach powoduje bezpłodność albo że w ogóle cokolwiek potem będzie dziedziczone u dzieci osób zaszczepionych?
W czasie 3 fazy badań klinicznych 23 kobiety zaszły w ciążę i tylko u jednej wystąpiły problemy ( ale ona dostała placebo żebyście sobie
  • Odpowiedz
  • 1
@vvertoi w ogóle jak można zaprogramować jakieś konkretne odroczone w czasie jakieś działanie w jakimś płynie? XD czy można wodzie wszczepić chip? XD
  • Odpowiedz