Wpis z mikrobloga

Przeczytałem wpis w gorących od @Vasenka o tym czego zazdroszczą niebieskim, a w sumie ja jestem ciekawy czego niebiescy zazdroszczą różowym

Ja zazdroszczę wam tego:
1. Noszenie butów na obcasie, malowanie się, noszenie peruk itp aktualnie jest tylko dla was bo inaczej jest się dyskryminowanym, a to zawsze były atrybuty męskiej szlachty. Ja np lubię sobie regulować brwi, malować paznokcie, włosy czy nosić sukienki bo są wygodne
2. To że zawsze wygrywacie sprawy w sądzie o dziecko
3. Wczesnej emerytury
4. Pomoc dla samotnych matek a dla ojców zbytnio nie ma
5. Społeczne pozwolenie na znęcanie się na płcią przeciwną, jest to dziwny paradoks, że jak nie oddasz kobiecie to jesteś ciotą bo cię kobieta bije, a jak oddasz to jesteś damskim bokserem i kryminalista
6. Rzucacie sobie bezpodstawne oskarżenia o gwałt i elo
7. Zawsze macie kogoś kto was pocieszy itp, a jak facet ma problemy psychiczne to jest frajerem i leszczem
8. Lesbijki super fajnie, geje ble fuj ukamienować

No i to chyba tyle, ale mimo wszystko chyba wolę być facetem, bo męska przyjaźń jest bardzo silna i wgl, a solidarność jajników to śmiech na sali i jedna drugiej zaraz wbije kosę pod żebro
  • 59
@Hatsuban:

To że zawsze wygrywacie sprawy w sądzie o dziecko


Masz na to źródło? Jak nie, to nie powielaj wykopowej retoryki.

Pomoc dla samotnych matek a dla ojców zbytnio nie ma


O jakiej pomocy mówisz?

Rzucacie sobie bezpodstawne oskarżenia o gwałt i elo


Tak, co tydzień dla funu chodzę na Policję.

Zawsze macie kogoś kto was pocieszy itp, a jak facet ma problemy psychiczne to jest frajerem i leszczem


Wybieraj empatyczne
ale mają z nadmiernym owłosieniem i goleniem większej powierzchni ciała, tutaj się wyrównuje według mnie, choć fakt, łatwiej zakryć nieogolone nogi niż zakola


@welin: Zależy kto, wielu facetów goli/depiluje znacznie więcej niż tylko brodę i strefę intymną.
Łyda musi być gładka, to podstawa. Nieogolone pachy przechodzą smrodem potu po jakimś czasie, więc też przydaje się to wykosić. Można też pójść dalej i w ogóle zostawić tylko brwi ( ͡° ͜
ale mają z nadmiernym owłosieniem i goleniem większej powierzchni ciała, tutaj się wyrównuje według mnie, choć fakt, łatwiej zakryć nieogolone nogi niż zakola

@welin: Lepiej mieć wybór ścięcia niż nie mieć żadnego będąc łysym.
@welin No i tak jak napisałaś - przy większej łysinie, trzeba ukrywać jakoś to, że włosy nie rosną już na całej głowie i trzeba golić co 5-6 dni, bo inaczej zarys włosów dodaje +50 lat.