Wpis z mikrobloga

  • 157
Przeczytałem wpis w gorących od @Vasenka o tym czego zazdroszczą niebieskim, a w sumie ja jestem ciekawy czego niebiescy zazdroszczą różowym

Ja zazdroszczę wam tego:
1. Noszenie butów na obcasie, malowanie się, noszenie peruk itp aktualnie jest tylko dla was bo inaczej jest się dyskryminowanym, a to zawsze były atrybuty męskiej szlachty. Ja np lubię sobie regulować brwi, malować paznokcie, włosy czy nosić sukienki bo są wygodne
2. To że zawsze wygrywacie sprawy w sądzie o dziecko
3. Wczesnej emerytury
4. Pomoc dla samotnych matek a dla ojców zbytnio nie ma
5. Społeczne pozwolenie na znęcanie się na płcią przeciwną, jest to dziwny paradoks, że jak nie oddasz kobiecie to jesteś ciotą bo cię kobieta bije, a jak oddasz to jesteś damskim bokserem i kryminalista
6. Rzucacie sobie bezpodstawne oskarżenia o gwałt i elo
7. Zawsze macie kogoś kto was pocieszy itp, a jak facet ma problemy psychiczne to jest frajerem i leszczem
8. Lesbijki super fajnie, geje ble fuj ukamienować

No i to chyba tyle, ale mimo wszystko chyba wolę być facetem, bo męska przyjaźń jest bardzo silna i wgl, a solidarność jajników to śmiech na sali i jedna drugiej zaraz wbije kosę pod żebro
  • 59
  • Odpowiedz
  • 5
@welin wyolbrzymiasz problem jak wszystkie baby, porównam ci teraz

Faceci muszą regularnie - golić twarz, klatkę, plecy, dupę, łoniaki, pachy, jak uprawiają jakiś sport to golenie nóg też jest przydatne ( kolega w klubie lekkoatletycznym ma obowiązek golenia nóg), do tego częste wizyty do fryzjera 2-4 razy w miesiącu

Kobiety - nogi, Łoniaki, pachy, opcjonalnie ręce, na twarzy, dupie, klatce wam nie rosną, a do fryzjera chodzicie od święta
  • Odpowiedz
@Hatsuban: nie prowokuj, bo Ci wyślę zdjęcie moich rąk i się złapiesz za głowę, a spermiące mi na priv wykopki zamilkną na wieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie nikt niczego nie musi, tyle że mężczyzn, którzy się nie golą nigdzie (albo nigdzie poza twarzą) spotkasz wszędzie i prawdopodobnie nikt się nawet nie zdziwi, a wystarczy jedna kobieta z włochatymi pachami/nogami i pół wykopu się zesra, że to
  • Odpowiedz
  • 3
@welin szczerze to zbytnio nie znam facetów co się nie golą, ale to może dlatego że się obracam w oskarkowym towarzystwie i to że od zawsze mieszkam w Warszawie a nie na wsi, a te rączki możesz pokazać jak tak kozaczysz
  • Odpowiedz