Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake

Chciałabym serdecznie podziękować mojemu Mikołajowi za prezent.
Prawie o rok przeterminowane cukierki, dżem o około pół oraz używane puzzle (nowe puzzle są zabezpieczone w woreczku, a opakowanie często w folii, no i dobre elementy nie są połączone). Bardzo lubię czytać fantastykę dlatego otrzymałam fantastyczną książkę do nauki hiszpańskiego.
as92 - #wykopaka #pokapake

Chciałabym serdecznie podziękować mojemu Mikołajowi za ...

źródło: comment_1609175067LWApjcTU6mM2vRmtetfxT6.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@as92: Poważnie to Twoja wykopaka?? Współczuję. Od razu zgłosiłabym to do organizatorów, niech dadzą tę osobę na czarną listę.
P.S. Myślałam, że na nerce jest napis c*pa (T7IPA), ale chyba nie?! Tak czy siak, prezent też szału nie robi :D
  • Odpowiedz
@as92: z wykopkami to bym chrzanu nie chciał trzeć a wy sobie prezenty z przegrywami robicie czy jakieś inne namioty pożyczacie XDDDD

rok w rok to samo i nadal żadnych wniosków nie wyciągniecie, w 2021 powtórka z rozrywki będzie
  • Odpowiedz
@as92: Rok temu dostałem ten sam sos od anonimowego Mikołaja, jest on dość specyficzny (sos) więc prezent pochodził pewnie od tej samej osoby. Chciałbym tylko powiedzieć, że zeszłoroczna paczka od tego Mikołaja była całkiem fajna, dostałem białko, kreatynę, sos ( był w terminie i był naprawdę pyszny), dwa komesy i 15 kaw do odbioru w McDonald. W tym roku słabo wyszło, szkoda. Mam nadzieję, że kwestia dat to niedopatrzenie mirka
  • Odpowiedz